Wyszukiwałeś:

foteliki X

dzieciece X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: foteliki dzieciece

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Foteliki dziecięce z awarią

Producent fotelików dziecięcych, firma Maxi Cosi musi wycofać ze sprzedażyokoło 2000 egzemplarzy siedzeń Isofix Basis Easy Fix, które dostępne są narynku od listopada 2005 roku. Powodem tej decyzji jest niepoprawne skręceniedolnych elementów siedziska.

 

Foteliki dziecięce: Które są bezpieczne, a które zawodzą?

Specjalnie na prośbę naszych Czytelników zdecydowaliśmy sięodświeżyć temat dotyczący bezpieczeństwa dziecięcych fotelików. Woparciu o wyniki tegorocznego testu niemieckiego automobilklubu ADACpostanowiliśmy sprawdzić, które produkty zagwarantują pociechomodpowiedni komfort i bezpieczeństwo, a których zakupu lepiej unikać.

 

Polski fotelik robi furorę

Choć obecnie nie możemy poszczycić się żadnym polskim samochodem (niemówimy tu o modelach wytwarzanych w polskich fabrykach zagranicznychkoncernów), to w wielu okołomotoryzacyjnych dziedzinach już mamy dużowięcej powodów do chwalenia się. Jednym z nich jest dziecięcy foteliksamochodowy Ramatti z innowacyjnym systemem pasów krzyżowych.

 

Volvo wprowadza własne foteliki

Volvo wprowadza na rynek trzy nowe rodzaje fotelików dla dzieci w wiekuod 0 do 10 lat. Spełniające najbardziej surowe kryteria bezpieczeństwafoteliki będą dostępne w sprzedaży już latem br.

 

Fotelik samochodowy - najważniejsze wyposażenie auta

Choć nie znajdziemy go na liście ani standardowego, ani dodatkowegowyposażenia samochodu, to w pewnym okresie staje się niezbędnym i jednym znajważniejszych elementów wyposażenia, jaki znajdziemy w aucie. Mowa tuo foteliku samochodowym, którego głównym zadaniem jestzapewnienie bezpiecznego i komfortowego podróżowania dla naszychmilusińskich.

 

Foteliki dziecięce w teście ADAC

Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do tematu fotelików dziecięcych iich bezpieczeństwa. Niemiecki automobilklub ADAC przedstawił właśnienajnowsze dane z testów 22 dziecięcych siedzisk - nowości 2010 roku. Zraportu wyłaniają się zarówno pozytywne jak i negatywne wnioski.

 

Oto najbardziej i najmniej bezpieczne foteliki dziecięce

Foteliki dziecięce. Bez nich nie powinna odbyć się żadna, nawetnajkrótsza, podróż samochodem, kiedy we wnętrzu znajdują siędzieci. To one mają ograniczyć ryzyko obrażeń w razie jakiegokolwiekzdarzenia na drodze. A ponieważ czasami trudno jest wybrać ten najlepszy,podpowiadamy, przy zakupie których nasi milusińscy będąnajbezpieczniejsi.

 

ADAC 2012, czyli najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

Jeśli bezpieczeństwo podróżujących z Tobą dzieci jest dla Ciebienajważniejsze, to poniższy ranking pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.Bo choć oferta rynkowa fotelików dziecięcych jest ogromna, to jednaknie wszystkie oferują porównywalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortupodróżowania.

 

ADAC 2014: Oto najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

W naszej świadomości coraz większą rolę odgrywa bezpieczeństwo w czasiejazdy, w tym bezpieczeństwo naszych pociech. To dobrze. Warto więc sprawdzić,które foteliki zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom, aw których ryzyko obrażeń jest największe. Oto test fotelikówdziecięcych ADAC 2014.

 

Test fotelików ADAC 2015

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy najnowszy rankingfotelików samochodowych, przetestowanych przez niemiecki automobilklubADAC. Bo poza wszelkimi życzeniami i różnymi prezentami,bezpieczeństwo jest tym, co powinniśmy bezwarunkowo zapewnić naszympociechom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "foteliki dzieciece".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021