Wyszukiwałeś:

foteliki X

dzieciece X

adac X

bezpieczenstwo X

dzieci X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: foteliki dzieciece adac bezpieczenstwo dzieci

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Więcej wadliwych fotelików dziecięcych

Rozwój fotelików dziecięcych znowu stanął w miejscu. Takiewnioski można wyciągnąć z ostatniego testu ADAC. Żadne z 22 przetestowanychsiedzisk nie otrzymało od niemieckiego automobilklubu najwyższej notyjakościowej.

 

Fotelik samochodowy - najważniejsze wyposażenie auta

Choć nie znajdziemy go na liście ani standardowego, ani dodatkowegowyposażenia samochodu, to w pewnym okresie staje się niezbędnym i jednym znajważniejszych elementów wyposażenia, jaki znajdziemy w aucie. Mowa tuo foteliku samochodowym, którego głównym zadaniem jestzapewnienie bezpiecznego i komfortowego podróżowania dla naszychmilusińskich.

 

Foteliki dziecięce w teście ADAC

Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do tematu fotelików dziecięcych iich bezpieczeństwa. Niemiecki automobilklub ADAC przedstawił właśnienajnowsze dane z testów 22 dziecięcych siedzisk - nowości 2010 roku. Zraportu wyłaniają się zarówno pozytywne jak i negatywne wnioski.

 

Oto najbardziej i najmniej bezpieczne foteliki dziecięce

Foteliki dziecięce. Bez nich nie powinna odbyć się żadna, nawetnajkrótsza, podróż samochodem, kiedy we wnętrzu znajdują siędzieci. To one mają ograniczyć ryzyko obrażeń w razie jakiegokolwiekzdarzenia na drodze. A ponieważ czasami trudno jest wybrać ten najlepszy,podpowiadamy, przy zakupie których nasi milusińscy będąnajbezpieczniejsi.

 

ADAC 2012, czyli najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

Jeśli bezpieczeństwo podróżujących z Tobą dzieci jest dla Ciebienajważniejsze, to poniższy ranking pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.Bo choć oferta rynkowa fotelików dziecięcych jest ogromna, to jednaknie wszystkie oferują porównywalny poziom bezpieczeństwa oraz komfortupodróżowania.

 

ADAC 2014: Oto najbezpieczniejsze foteliki dziecięce

W naszej świadomości coraz większą rolę odgrywa bezpieczeństwo w czasiejazdy, w tym bezpieczeństwo naszych pociech. To dobrze. Warto więc sprawdzić,które foteliki zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieciom, aw których ryzyko obrażeń jest największe. Oto test fotelikówdziecięcych ADAC 2014.

 

Test fotelików ADAC 2015

Dziś Dzień Dziecka. Z tej okazji prezentujemy najnowszy rankingfotelików samochodowych, przetestowanych przez niemiecki automobilklubADAC. Bo poza wszelkimi życzeniami i różnymi prezentami,bezpieczeństwo jest tym, co powinniśmy bezwarunkowo zapewnić naszympociechom.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "foteliki dzieciece adac bezpieczenstwo dzieci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019