Wyszukiwałeś:

fotoradary

. Znaleziono 170 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: fotoradary

Spróbuj też wyszukać: fotoradar rzeszów fotoradary a4 fotoradary 17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 170 wszystkich):

Fotoradary przyczyną zagrożeń?!

Szybkie zwalnianie przed fotoradarem i równie szybkie przyspieszanie pojego minięciu - to typowe zachowanie większości polskich kierowców.Urządzenia, które mają poprawić bezpieczeństwo na drogach, nie tylkonie spełniają dobrze swojej funkcji, a w niektórych sytuacjach mogąpowodować wręcz niebezpieczne sytuacje.

 

Fotoradary są wszędzie

Śmietniki, krzaki, słupy, cywilne samochody – to tylko niektóre zmiejsc, w których mundurowi ustawiają fotoradary. Cel jest jeden, apomysłów na nowe miejsca nieskończenie wiele.

 

Co 6 km fotoradar

Podróżowanie po Polsce nie należy do przyjemności. Zmiany w siecifotoradarów mogą doprowadzić do tego, że kierowcy poruszający się popolskich drogach mogą liczyć na wiele "niespodzianek". Jeślipolicja i straż miejska zamiast usunąć puste maszty, zacznie uzbrajać je wfotoradary, koszty podróży po polskich drogach wzrosną nawet o kilkatysięcy złotych.

 

NIK skontroluje fotoradary

Czy Najwyższa Izba Kontroli okaże się sprzymierzeńcem milionówkierowców? Pracownicy Izby rozpoczęli właśnie kontrolęfotoradarów i sprawdzą, czy stanęły one w miejscach, gdzie faktyczniejest niebezpiecznie, czy też o ich lokalizacji decydowały przede wszystkimwzględy budżetowe.

 

Fotoradary to za mało

Przejeżdżanie skrzyżowania na "późnym pomarańczowym",wymuszanie pierwszeństwa, wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach i jazda znadmierną prędkością – to najczęstsze grzechy polskichkierowców.

 

Co warto wiedzieć o fotoradarach?

Choć służą poprawie bezpieczeństwa na drogach, nie lubi ich chyba żaden zkierowców. Fotoradary - zarówno te obsługiwane przez GITD, jak iprzenośne należące do straży gminnych - o czym warto wiedzieć, musząspełniać określone wymagania. W przeciwnym razie wystawiony na ich podstawiemandat będzie nieważny.

 

Szare fotoradary wciąż aktywne

Wielu kierowców myli się, sądząc, że fotoradary w szarych obudowachnie wykonują już zdjęć, a zwalniać należy wyłącznie przed pomalowanymilub oklejonymi na żółty, jaskrawy kolor. Takie mylne przekonanie możeich kosztować nawet 500 zł.

 

NIK o fotoradarach

Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała fotoradary znajdujące się pod piecząGITD. Ich rozmieszczenie zostało pozytywnie ocenione, gorzej jednak wyglądakwestia z egzekucją odpowiedzialności od zbyt szybko jadącychkierowców, którzy bardzo często odmawiają podania danychkierującego.

 

Fotoradary nie dla straży miejskich

Na odbywającym się w tym tygodniu posiedzeniu sejmowej podkomisji przyjętoprojekt zmian przepisów, który zakłada całkowite odebraniestrażom miejskim fotoradarów. Ciekawe, czy jeszcze w tej kadencji Sejmuuda się przyjąć te zmiany.

 

Kiedy wrócą fotoradary w stolicy?

Fotoradary na ulicach Warszawy stoją i straszą kierowców, ale jak się okazuje nie działają. Przechodzą obecnie przeglądy i lada chwila wystartują. Kiedy?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019