Wyszukiwałeś:

gama X

modelowa X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gama modelowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

TVR żegna się z Wlk. Brytanią

Jedna z ostatnich, niezależnych brytyjskich marek samochodowych, jaka jeszczesię ostała, zaprzestanie produkcji na Wyspach Brytyjskich. 250 osób stracipracę, a fabryka w Blackpool zostanie zamknięta.

 

Eco-cee`d trafi do produkcji

KIA Motors potwierdziło oficjalnie, że na początku 2009 roku paleta modelowafirmy wzbogaci się o ekologiczną wersję modelu cee`d. Nowy model,który połączy wysokie osiągi z oszczędnością został zbudowany woparciu o pojazd koncepcyjny eco_cee`d.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Nowości 2009

Rozpoczął się 2009 rok, a wraz z nim jak zwykle pojawia się pytanie, jaki onbędzie? Kryzys gospodarczy, jaki dotknął branżę motoryzacyjną, budzi sporoobaw, jednak wszyscy mają nadzieję, że aż tak źle nie będzie. Być możelekiem na całe zło okażą się nowości, jakie pojawią się na rynku wciągu najbliższych dwunastu miesięcy. A zapowiada się dość ciekawie.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Plany Spykera wobec Saaba

Choć wciąż jeszcze pojawiają się głosy, iż Spyker może mieć kłopoty zezgromadzeniem niezbędnych środków na przejęcie i dalszy rozwójszwedzkiej marki, to ogłosił już plany co do najbliższej przyszłości inowych modeli marki Saab.

 

Lider od 12 miesięcy

Nieprzerwanie już od roku Skoda zajmuje pierwsze miejsca w miesięcznychrankingach sprzedaży nowych aut osobowych dostępnych na polskim rynku.

 

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Volvo zmniejsza gamę modeli

W związku z planami wzrostu sprzedaży Volvo zamierza ograniczyć swoją gamęmodelową.

 

Fuso Canter ma 50 lat

Pierwsze wcielenie Fuso Cantera zadebiutowało na rynku w marcu 1963 roku. 50lat i osiem generacji później model ten świętuje okrągłe urodziny zponad 3,7 mln egzemplarzami sprzedanymi od chwili premiery.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gama modelowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019