Wyszukiwałeś:

gaszenie

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gaszenie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Zimą też można oszczędzać paliwo

Rozkręcone na maksimum ogrzewanie i jazda na zimnym silniku to w zimie dwanajczęściej popełniane grzechy, które skutkują ogromnym wzrostemzużycia paliwa. Istnieje jednak kilka sprawdzonych zasad, dzięki którymspalanie samochodu o tej porze roku, można ograniczyć nawet o 20%.

 

Samochód w ogniu

W przeciwieństwie do scen z filmów akcji, auta w rzeczywistościwybuchają bardzo rzadko. Jednak podczas pożaru samochodu zarównokierowca, jak i pasażerowie muszą zachować chłodny umysł.

 

MAN Lion’s City GL - autobus przyszłości

Innowacyjny autobus przegubowy MAN Lion’s City GL rozpoczynapróbną eksploatację na ulicach węgierskiej stolicy w ramacheuropejskiego projektu badawczego „European Bus System of theFuture” (EBSF)

 

Centrum Dowodzenia InterUrbino

Wielkopolscy strażacy wzbogacili się o Solarisa InterUrbino 12 z wyjątkowymwyposażeniem. Dostarczony pod koniec grudnia ubiegłego roku pojazd służyćbędzie jako mobilne centrum dowodzenia przy najtrudniejszych i długotrwałychakcjach ratowniczo-gaśnicznych.

 

Scania R dla Irlandczyka

Gabriel Warde z Irlandii zwyciężył finał konkursu Scania Young EuropeanTruck Driver. Finał odbył się w szwedzkim Södertälje i zgromadziłblisko 10 000 widzów. Warde biorący udział w konkursie po raz drugipokonał 23 pozostałych utalentowanych młodych kierowców z pozostałychkrajów europejskich.

 

Hyundai Tucson: bardzo sympatyczne i uniwersalne auto

4 To tzw. miłość od pierwszego siedzenia.Auto jest super mimo swoich wad kupiłbym je znowu. Jak na czterolatka totrochę wcześnie na wymianę tylnego łożyska, mieszka od wspomagania iproblemów z czujnikiem wstecznego biegu. Ale auto prowadzi się supe...

 

Wątek na forum: Co ile wymiana rozrządu w Peugeot 407 SW 2.0 HDi 2005r

Witam tak jak w temacie co ile km powinno się zmieniać pasek rozrządu w tym silniku i jakie elementy wchodza w skład zestwu naprawczego. ~Damian

 

Co się psuje w nowych Dieslach?

Na rynku wtórnym nadal ogromną popularnością cieszą się samochody zsilnikami Diesla. W stosunku do benzyniaków oferują mniejsze zużyciepaliwa, ale musimy za nie zapłacić więcej przy zakupie. Okazuje się jednak,że eksploatacja jest obarczona wysokim ryzykiem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019