Wyszukiwałeś:

gazowe

. Znaleziono 79 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gazowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 79 wszystkich):

Citroen XM: http://testy.mojeauto.pl/ocena/Citroen_Xantia/1202/

5http://testy.mojeauto.pl/ocena/Citroen_Xantia/1202/

 

Tańsze instalacje gazowe do Hyundaia

Od 1 grudnia autoryzowane instalacje gazowe do aut marki Hyundai są tańsze ookoło 400 złotych. Współpracują one prawidłowo z systemami wtryskubenzynowego o poziomach emisji spalin Euro3 i Euro4.

 

11. Forum Gazowe 2007

W dniach 8-9 marca w Warszawie odbędzie się 11. już edycja Forum Gazowego.Jest to zdecydowanie najważniejsze coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG wPolsce i Europie oraz jedno z najważniejszych na świecie.

 

Promowali LPG

Warszawskie Forum Gazowe to tradycyjne miejsce spotkań liczących się firmbranży gazowniczej zarówno rynku polskiego jak i europejskiego. W dniach13-14 marca br. w hotelu Victoria Sofitel odbyła się już XII edycja tejimprezy.

 

Sprężyny gazowe

Sprężyny gazowe są wykorzystywane w niektórych modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy np. drzwi skrzydłowych.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Tognum zbuduje fabrykę silników w Stargardzie

Tognum MTU zbuduje w Stargardzie fabrykę i zatrudni na początek 220osób. Budowana w Polsce nowa fabryka Grupy Tognum posłuży zwiększeniujej mocy produkcyjnych i potencjału prowadzenia prac badawczo-rozwojowych wEuropie. Przedsiębiorstwo, cieszące się sławą specjalisty w zakresiesystemów napędowych i instalacji energetycznych, zainwestuje ponad 90milionów euro. W drugiej połowie 2013 roku zakład rozpocznie produkcjępierwszych komponentów do silników marki Tognum MTU. W Polscepowstanie, oprócz produkcji, także dział badawczo-rozwojowy, zajmującysię mechanicznymi i elektronicznymi komponentami silników.

 

Jaguar C-X75: Być albo nie być

Gdy po raz pierwszy koncepcyjny Jaguar C-X75 pojawił się na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2010 roku wywołał wielkie poruszenie. Dziś okazuje się, że ten samochód może już nigdy nie poruszyć nikogo,gdyż jego produkcja seryjna została zagrożona.

 

Przyszłość przed autami elektrycznymi

Choć obecnie wciąż borykają się z wieloma trudnościami, to jednakprzyszłość powinna należeć do aut z napędem elektrycznym. A to za sprawącoraz bardziej udoskanalanej technologii zwiększonego zasięgu.

 

Już 3 mln aut z LPG na polskich drogach

Popularność aut napędzanych autogazem nie tylko nie maleje, co wciążrośnie w szybkim tempie. Coraz więcej Polaków decyduje się na montażinstalacji LPG do nowych aut, a także do samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019