Wyszukiwałeś:

gen

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Wątek na forum: Meet MINI - zlot fanów i właścicieli marki MINI

Kieruj się stylem, przyjdź i wybierz model, który najbardziej Cię kręci. Przecież MINI nie można nie kochać. Więc jeśli masz MINI w genach to świętuj razem z nami w jednym z czterech polskich miast. MEET MINI 2009 odwiedzi w kolejne weekendy następujące miasta: •29-30 sierpnia - Warsza...

 

Pierwsze rondo w Polsce

Wczoraj, 21 września prezydent Krakowa Jacek Majchrowski otworzył przebudowaneskrzyżowanie ulic Kocmyrzowskiej - Gen. Andersa - Bieńczyckiej. "Oddajemynajważniejsze zmodernizowane Rondo Kocmyrzowskie, łączące Nową Hutę zeStarym Miastem. To najbardziej nowoczesne rondo w Polsce"- powiedziałprezydent.

 

Zmiana na szczycie w Mitsubishi Motors Europe

Po czterech latach pełnienia w Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME) funkcjiprezesa i dyrektora naczelnego, Tim Tozer postanowił opuścić firmę byzająć się innymi przedsięwzięciami. Jego miejsce zajmie Gen Nishin.

 

Słabo prowadzisz? Sprawdź swoje geny

Nie ma sensu rzucać klątw na kierowców, którzy co chwilazbaczają ze swojego pasa na drugi - alarmuje agencja Reuters. Jak wykazałyopublikowane w środę amerykańskie badania, im po prostu nie możnapomóc.

 

Białystok: nowe estakady w ciągu miejskiej obwodnicy

Kierowcy mogą poruszać się nowymi odcinkami przebudowywanej ulicy Gen. Maczkaw Białymstoku. Do użytku oddano dwie nowe estakady, biegnące nad Al.Tysiąclecia Państwa Polskiego i ul. Świętokrzyską oraz wiadukt nad liniąkolejową Białystok - Kuźnica Białostocka. Inwestycja wyniosła prawie 166mln zł.

 

Trasa Generalska w Białymstoku

W Białymstoku powstaje Trasa Generalska, czyli ponad 12 km drogi szybkiegoruchu, która przeprowadzi tranzyt przez miasto. Nazwa szlaku pochodzi odmodernizowanych ulic, które się na niego składają. Są to ul. Gen.Andersa, Gen. Kleeberga, Gen. Maczka i przedłużenie Maczka do ul.Baranowickiej w kierunku przejścia drogowego w Bobrownikach.

 

Ostatni odcinek Trasy Generalskiej do przebudowy

Za około półtora roku kierowcy będą korzystać z nowoczesnej TrasyGeneralskiej w Białymstoku.Przebudowę  ul. gen. F. Kleeberga prowadzićbędzie firma Strabag, która złożyła najniższą ofertę, opiewającąna ok. 106,82 mln zł. Inwestycja zakończy gruntowną przebudowę całej trasyobwodowej Białegostoku.

 

Jest umowa na budowę Trasy Generalskiej w Białymstoku

W Białymstoku odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację przebudowyul. Gen. F. Kleeberga, stanowiącej część obwodnicy miasta  – tzw.Trasy Generalskiej. Zmodernizowaną drogą kierowcy pojadą w październikuprzyszłego roku.

 

Nowy odcinek ul. Gen. Andersa w Białymstoku oficjalnie otwarty

30 października oficjalnie oddano do użytkowania kolejny  fragment TrasyGeneralskiej od ul. Baranowickiej do ul. Wasilkowskiej w oparciu o tymczasowąorganizację ruchu. Oddanie do użytku nowej części ul. Gen. Andersa tokolejny, po przebudowie ul. Gen. St. Maczka, krok zmierzający do całkowitejmodernizacji Trasy Generalskiej czyli północnej części dużej,wewnętrznej obwodnicy miasta.

 

Raport z budowy węzła zachodniego w Bydgoszczy

Ruszyła kolejna duża inwestycja w ramach modernizacji Węzła Zachodniego wBydgoszczy. Jej zakres obejmuje budowę nowego mostu nad Kanałem Bydgoskim orazprzebudowę układu lokalnego dróg i korektę geometrii ronda imieniagen. S. Maczka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019