Wyszukiwałeś:

geneva

. Znaleziono 272 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: geneva

Spróbuj też wyszukać: geneva infiniti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 272 wszystkich):

MINI Traveller: Rajdowy kompan

Po prezentacjach we Frankfurcie, Tokio i Detroit MINI przedstawi nowąkoncepcję swojego modelu Traveller także na Salonie Samochodowym w Genewie.Tym razem studyjna wersja auta przedstawia MINI jako wyśmienitego kompanarajdowego.

 

Renault Kadjar - oficjalne zdjęcia i informacje

Renault koniecznie chce zaistnieć w segmencie kompaktowych crossoverów. Nic dziwnego - klienci nadal zawzięcie poszukują aut tego typu i Francuziwreszcie mają co zaoferować.

 

Kia Picanto po faceliftingu oficjalnie

Mimo że premiera unowocześnionego Picanto szykowana jest dopiero na marcowysalon w Genewie, Kia już pokazała pierwsze zdjęcia malucha po liftingu.

 

Hyundai Tucson

 

Hyundai pokazał proces tworzenia sylwetki nowego Tucsona, znanego w Polsce i Europie jako ix35. Drugie wcielenie tego modelu poznamy na salonie samochodowym Geneva Motor Show 2015.

 

Nowy Morgan na Geneva Motor Show

Salon Geneva Motor Show 2015 już za niespełna miesiąc, a na nim premiera,która nie zdarza się często. Nowy model pokaże nam firma Morgan MotorCompany.

 

Lexus na Genewę szykuje coś specjalnego

Miesiąc przed salonem samochodowym w Genewie, producenci rozpędzają się z zapowiedziami nowych modeli. Lexus jest kolejną marką, która obiecuje ciekawe nowości.

 

Czy Lexus szykuje swojego Yarisa?

Fani Lexusa czekają na targi w Genewie z niecierpliwością - producent zapowiedział premierę nowego modelu, ale wciąż niewiele o nim wiadomo.

 

Geneva Motor Show 2015

To już 85. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych nie tylko naStarym Kontynencie. Jak zwykle na Geneva Motor Show nie zabraknie licznychnowości, ciekawych aut koncepcyjnych oraz pięknych hostess. Jest w czymwybierać. Zapraszamy!

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023