Wyszukiwałeś:

genewa

. Znaleziono 1424 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: genewa

Spróbuj też wyszukać: genewa volvo ami genewa 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1424 wszystkich):

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

W dniach 3-13 marca odbędzie się pierwsza, a zarazem jedna z najważniejszychtegorocznych wystaw motoryzacyjnych na naszym kontynencie. Jednocześnie,będzie to już jej setna, jubileuszowa edycja. Tak jak i podczas poprzednich,podziewane jest wiele premier nowych aut oraz zawsze ciekawychprototypów. Mojeauto.pl dostarcza informacje o nich na bieżąco.

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Genewa w zasięgu ręki

Już za parę dni rusza pełną parą najważniejsza impreza motoryzacyjna w tejczęści Europy. Kryzys na szczęście zawiódł, dzięki czemu w tym rokubędziemy mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą niespodzianek.Sprawdźmy, jakich nowości możemy spodziewać się w tym roku.

 

Genewa 2010: Honda 3R-C Concept Car

 

Honda 3R-C Concept Car - Genewa 2010 - mojeauto.tv

 

Genewa 2010: Stoisko BMW

 

Stoisko BMW - Genewa 2010 - mojeauto.tv

 

Genewa 2010: Bentley Continental Supersports Convertible

 

Bentley Continental Supersports Convertible - Genewa 2010 - mojeauto.tv

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Wystartowały targi motoryzacyjne w Genewie. Jesteśmy na nich i relacjonujemyna żywo to, co dzieje się w halach wystawowych. Zapraszamy do zwiedzania!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023