Wyszukiwałeś:

gm X

daewoo X

daewoo-fso X

koniec X

produkcji X

. Znaleziono 8 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gm daewoo daewoo-fso koniec produkcji

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ponad 600 tys. samochodów z Polski

Na polskim rynku motoryzacyjnym najsilniej reprezentowany jest sektor produkcjisamochodów osobowych i dostawczych (FAP, GM, VW Poznan, FSO) - produkcjawynosi ponad 600 tys. sztuk rocznie.

 

Co wyjedzie z FSO?

Nadal nie jest wiadome, jaka przyszłość czeka FSO. Wraz z końcem tego rokuwygasa licencja na produkcję Matiza i Lanosa, a nowy, ukraiński właściciel,firma Avto ZAZ, nie zdecydował, co będzie produkowane w fabryce na Żeraniu.

 

Motoryzacja daje pracę

Zmiany w zatrudnieniu w przemyśle motoryzacyjnym są zazwyczajodzwierciedleniem kondycji tego sektora gospodarki. Szacuje się, ze obecnie wbranży motoryzacyjnej i okołomotoryzacyjnej zatrudnionych jest 150-160 tys.osób.

 

FSO czeka na decyzje UE

Wydanie przez Komisję Europejską zgody na pomoc publiczną dla FSO to warunekdalszego rozwoju zarówno dla żerańskich zakładów, jak i wszystkich firmskupionych w tzw. Grupie Kapitałowej FSO. Bez uzyskania gwarancji kredytowychna uruchomienie produkcji nowego modelu samochodu, program inwestycyjnyokreślony przez koncern ZAO ZAZ - ukraińskiego partnera FSO - może byćopóźniony.

 

Matiz kiedyś i dziś

W listopadzie FSO sprzedała sześć egzemplarzy modelu Matiz. Aż trudnouwierzyć, że jeszcze kilka lat temu był to samochód liczący się wścisłej czołówce liderów polskiego rynku motoryzacyjnego.

 

Koniec z Daewoo

Już w pierwszej połowie tego roku na motoryzacyjnej mapie świata znikniemarka Daewoo. Dla wielu Polaków kojarząca się z tanimi pojazdami,odejdzie na zasłużoną emeryturę.

 

FSO upada ale poddostawcy przetrwają

Niebawem 1200 osób z warszawskiej fabryki FSO straci pracę. Jednakkoniec FSO Żerań nie oznacza końca grupy kapitałowej produkującej do tejpory na potrzeby fabryki. Choć 21 lutego z taśm warszawskiego zakładu mająwyjechać ostatnie chevrolety aveo i z pracy odejdzie 1,2 tys. osób, to– jak uspokajają przedstawiciele FSO Żerań – większość ztysiąca pracowników 12 spółek grupy kapitałowej może spaćspokojnie – informuje Dziennik Gazeta Prawna.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018