Wyszukiwałeś:

goodyear X

efficientgrip X

performance X

2 X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: goodyear efficientgrip performance 2

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Oszczędna i żywotna opona Goodyear

Goodyear przedstawił właśnie całkowicie nową, ekologiczną oponęultra-high performance o nazwie EfficientGrip. Pozwala ona nie tylkooszczędzać paliwo, ale jest też bardzo żywotna i może pochwalić siębardzo dobrą charakterystyką hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Opony na lato - nowości 2013

Choć zima w tym roku wyjątkowo długo nie odpuszcza, to jednak chyba nikt niema wątpliwości, że prędzej czy później dotrze do nas także wiosna,a następnie lato. Dla właścicieli aut oznacza to niebawem koniecznośćponownej zmiany ogumienia. A jeśli okaże się, że stary komplet nie nadajesię już do jazdy, czeka nas zakup nowych opon. Przedstawiamy tegorocznenowości, jakie firmy oponiarskie przygotowały na letni sezon.

 

Eko-opony w teście - oszczędne ale czy bezpieczne?

Unia Europejska po raz kolejny wywiera naciski na producentów ogumienia,forsując nowe regulacje w temacie eko-opon. Oszczędność może oznaczaćtylko jedno - pogorszenie oporów toczenia i większy hałas. Czy chociażpoziom bezpieczeństwa "zielonych opon" jest w stanie utrzymać sięna drodze?

 

Najlepsze i najgorsze opony na lato - test ADAC 2015

Niemiecka organizacja ADAC znowu przychodzi z pomocą tym kierowcom,którzy stoją przed koniecznością zakupu nowych letnich opon. Wtegorocznym teście opon nie tylko dowiemy się o najlepszych i najgorszychmodelach, ale również, czy warto stawiać na tzw. opony ekologiczne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "goodyear efficientgrip performance 2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021