Wyszukiwałeś:

gran

. Znaleziono 272 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gran

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 272 wszystkich):

Wygraj SLS AMG dzięki Gran Turismo 5

Posiadacze Gran Turismo 5 Signature Edition, czyli specjalnego wydania gry,będą mieli możliwość wygrać prawdziwego, namacalnego i wściekle drogiegoMercedesa SLS AMG.

 

Gran Turismo Polonia 2011 na mecie

Ponad 120 samochodów, uliczne pokazy na Malcie, wyścig helikoptera zFerrari i wreszcie co-drive'y w Lotusie Evora - to najważniejsze wydarzeniazakończonej już tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia.

 

BMW M6 Gran Coupe: Brakujący składnik

Limuzyny z linią nadwozia Coupe to auta stylowe i wykwintne. BMW stwierdziło,że Serii 6 Coupe brakuje jednego składnika - dodatku od M Power. Oto finalnedanie, BMW M6 Gran Coupe.

 

Nadjeżdża nowe Gran Turismo

Pod koniec tego roku na rynku pojawi się nowe Gran Turismo. Będzie to już 6odsłona tego modelu. Informacja o debiucie kolejnej wersji przekazana zostałapodczas imprezy z okazji 15-lecia serii. Acha, zapomnieliśmy wspomnieć, żechodzi o grę Gran Turismo 6.

 

Mercedes AMG specjalnie dla Gran Turismo 6

Producent aut ze Stuttgartu pokazał koncepcyjny model przygotowany dlakonsolowych graczy. Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo w skali 1:1 będziemożna podziwiać na światowej premierze, która będzie miała miejsce19 listopada.

 

Gran Tourismo Polonia powraca

O Gran Turismo Polonia w zeszłym roku słyszał w Polsce każdy, gdyż mediatrąbiły na potęgę o tej imprezie, jednak nie w sposób jak życzylibysobie tego organizatorzy. W tym roku impreza odbędzie się ponownie, alepojawią się zmiany.

 

Top 5: Koncepty z Gran Turismo 6

Wirtualna rzeczywistość to nieograniczony poligon. To tu granica jestprzesuwana najszybciej. Gracze całego świata to klient, który na zakuppatrzy inaczej, niż przeciętny nabywca samochodów. Gran Turismo 6 tosymulator jazdy, w którym producenci samochodów dostrzegliniezły kawałek tortu. Poznajcie 5 topowych, naszym zdaniem aut, stworzonychdla graczy Gran Turismo 6.

 

Mazda LM55 w grze Gran Turismo 6

Producenci samochodów bardzo polubili grę Gran Turismo i corazczęściej traktują ją jako platformę do prezentacji swoichprototypów. Kolejną firmą, która podążyła tą drogą jestjapońska Mazda.

 

SRT Tomahawk Gran Turismo odsłonięte

Amerykańska długo nie kazała czekać na swój studyjny modelprzygotowany dla fanów serii Gran Turismo, wydawanej na konsolęPlayStation. Poznajcie SRT Tomahawk Vision Gran Turismo, wyścigówkęprzyszłości.

 

Czas na Gran Turismo Polonia

W weekend, w Poznaniu odbywa się dobrze znana spotterom i fanom egzotycznychaut impreza Gran Turismo Polonia. To praktycznie jedyny taki moment w roku, byz bliska zobaczyć takie samochody jak Gumpert czy 918 Hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019