Wyszukiwałeś:

grand X

japonii X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grand japonii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

F1: Pech Schumachera, zwycięstwo Alonso

Wczorajszy wyścig o Grand Prix Japonii, w tegorocznym boju o tytuł mistrzaFormuły 1, rozwiał już chyba na dobre wątpliwości o tym, kto zdobędzietytuł. Michael Schumacher, prezentujący wysoką formę, musiał skapitulowaćz powodu awarii technicznej silnika. Wykorzystał to Fernando Alonso, któryfiniszował na pierwszym miejscu. Robert Kubica mimo problemów z bolidemzajął 9. miejsce.

 

Grand Vitara (znów) do serwisu

Właściciele Suzuki Grand Vitara już drugi raz w przeciągu kilku miesięcyzostaną objęci akcją serwisową. Ponownie problemy dotyczą przewodudolotowego chłodnicy powietrza.

 

Niebezpieczne wibracje w Grand Vitarze

Niebzepieczne wibracje i pęknięcie przewodu paliwowego to potencjalnezagrożenia w niektórych egzemplarzach trzydrzwiowej odmiany Suzuki GrandVitara.

 

Grand Vitara do serwisu

Zatkanie filtra cząstek stałych, a w skrajnych przypadkach nawet jegozapalenie się, to powody rozpoczęcia akcji serwisowej przez Suzuki z modelemGrand Vitara.

 

Możliwe zwarcie w Grand Vitarze

Właściciele Suzuki Grand Vitary z 1,9-litrowym silnikiem wysokoprężnymbędą zmuszeni udać się do serwisów celem zdiagnozowania, czy w ichegzemplarzach nie istnieje ryzyko usterki.

 

F1: Nie będzie GP Japonii

Światowy kryzys finansowy jest przyczyną rezygnacji Toyoty z przeprowadzenia wprzyszłym roku Grand Prix Japonii na torze Fuji Speedway, zaliczanego doserialu Formuły 1.

 

F1: Ecclestone obawia się o GP Japonii

Katastrofalne w skutkach trzesięnia ziemi jakie nawiedziły wschodnie wybrzeżaJaponii, stały się poważnym dylematem dla szefa Formuły 1, BerniegoEcclestone. Brytyjczyk obawia się, że organizatorzy Grand Prix Japonii mogąmieć poważne problemy z przeprowadzeniem wyścigu.

 

F1: Mieszanki na Japonię i Koreę

Pirelli podało rodzaje mieszanek na wyścigi Grand Prix w Japonii i Korei,które odbędą się w przyszłym miesiącu.

 

Senna: "Suzuka? Lubię ten tor!"

Po trzech występach w barwach ekipy Lotus Renault GP, Bruno Senna nie możedoczekać się chwili, w której wystąpi na jednym ze swoich ulubionychtorów – w Suzuce. "Grand Prix Japonii to jeden z niewieluwyścigów, który nie zmienił się na przestrzeni lat" -mówi Brazylijczyk, który we francuskiej ekipie zastąpił NickaHeidfelda.

 

Pierwsze wzmianki o nowej Grand Vitarze

Suzuki Grand Vitara to samochód, któremu przydałaby sięgruntowna przemiana. Przez ostatnie kilka lat producent nic nie robił przy tymsamochodzie. Zza granicy dochodzą jednak nowe wieści.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "grand japonii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019