Wyszukiwałeś:

grand

. Znaleziono 1591 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grand

Spróbuj też wyszukać: grand vitara grand cherokee grand cherokee 2 7 diesel check gages

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1591 wszystkich):

Suzuki Grand Vitara: Grand Vitara znaczy vici

Nowa generacja Suzuki Grand Vitara na europejskim rynku, w tym i w Polsce,pojawiła się jesienią ubiegłego roku. Od początku wzbudzała sporezainteresowanie, a istotne było, czy będzie to "tylko" kolejny SUV,czy też będzie miał do zaoferowania nieco więcej.

 

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Chrysler Grand Voyager: Numer 5

Niewielu amerykańskich producentów chce dziś kontynuować produkcjęwielkich vanów. Z segmentu powoli wycofuje się między innymi Ford (tenamerykański) i General Motors. Ale nie Chrysler. Od początku bieżącego rokumarka sukcesywnie wprowadza na kolejne rynki już piątą generację modeluGrand Voyager. W Polsce Chrysler chce dzięki tej edycji powrócić nafotel lidera klasy MPV.

 

Renault Grand Scenic: Rodzina na swoim... miejscu

Większy, zwinniejszy i lepszy jakościowo. Tak w skrócie przedstawiasię recepta inżynierów Renault na idealnego vana, jakim bez wątpieniama być nowy Grand Scenic. Sprawdzamy czy tak jest w rzeczywistości.

 

Ford Grand C-Max: Kompakt wyciśnięty na maksa

Chęć zdobycia nowego klienta powoduje, że producenci samochodówtworzą często nowe modele, nijak nie dające się dopasować do istniejącegojuż podziału na segmenty rynkowe. Często takie nowe twory umierają dośćszybko śmiercią naturalną, gdy się okazuje, że nie bardzo potrafiązaspokoić jakiekolwiek potrzeby. Z pewnością do tego grona nie należy jednakFord Grand C-Max, który, choć wywodzi się z klasy kompaktowychminivanów, to oferuje znacznie większe możliwości.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Suzuki Grand Vitara: Twardziel wśród mięczaków

Świat motoryzacyjny opanowała moda na SUV-y. Co do tego nie ma już chybażadnych wątpliwości. I choć niekoniecznie tego typu modele sprawdzają sięna bezdrożach, to jednak i tak ich właściciele rzadko opuszczają nimiutwardzone nawierzchnie. Jednym z wyjątków w tym gronie jest zpewnością Suzuki Grand Vitara, której bliżej nawet do terenówekniż miejskich bulwarówek.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Gdy piątka to za mało

Jeśli wersja pięciomiejscowa jest dla Ciebie zbyt mała, a nie potrzebujeszbusa, musisz rozejrzeć się wśród modeli siedmiomiejscowych. Najwięcejznajdziesz ich w gronie minivanów, a jednym z ciekawszych wydaje siębyć Citroen Grand C4 Picasso.

 

Renault Grand Scenic 1.2 TCe: Duże auto z małym silnikiem

Minivany nie mają łatwego życia. Moda na wszelkiej maści crossovery sprawia,że nabywcy coraz rzadziej spoglądają na typowo rodzinne auta, jakimi sątakie modele jak Renault Scenic. W naszym teście przedłużona,siedmiomiejscowa wersja Grand Scenic z malutkim, bo zaledwie 1,2-litrowymsilnikiem benzynowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020