Wyszukiwałeś:

gt X

r X

anniversary X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gt r anniversary

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Genewa 2010: Co nas czeka?

Do rozpoczęcia targów motoryzacyjnych w Genewie pozostał już tylkor>nieco ponad tydzień. Większość producentów odkryła już swoje kartyr>i zdradziła, jeśli nie w całości, to przynajmniej w pewnej części, czym wr>tym roku zamierza urzec genewską publiczność. Zapraszamy więc nar>krótką wycieczką, tuż przed wybiciem godziny "zero" byr>przekonać się, czy warto w tym roku bliżej zainteresować sięr>najważniejszą chyba europejską wystawą samochodową na Starym Kontynencie.

 

Genewa w zasięgu ręki

Już za parę dni rusza pełną parą najważniejsza impreza motoryzacyjna w tejr>części Europy. Kryzys na szczęście zawiódł, dzięki czemu w tym rokur>będziemy mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą niespodzianek.r>Sprawdźmy, jakich nowości możemy spodziewać się w tym roku.

 

Mercedes SLS AMG: Gratka dla kolekcjonerów

Na targach w Sao Paulo zadebiutował najnowszy Mercedes SLS AMG w wersji r>specjalnej, która została stworzona z okazji 45. urodzin firmy AMG. Oto r>SLS AMG GT3 45th Anniversary.

 

Sprawdź jak AMG przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

 

W AMG Święta Bożego Narodzenia to również wyjątkowy czas. Wyjątkowy do tego stopnie, że AMG nie może przygotowywać się do niego w konfencjonalny sposób. Zobaczcie zresztą sami.

 

Shelby wyprzedaje wyjątkowe auta!

Firma Shelby American przenosi się do nowej siedziby i przy okazji r>postanowiła trochę posprzątać i pozbyć się starych aut koncepcyjnych i r>prototypowych. Amerykanie wyprzedają białe kruki.

 

Tylko 45 egzemplarzy tej wersji GT-Ra

Oto najnowsza wersja Nissana GT-Ra. Niestety wszystkie egzemplarze, którer>pojawią się pod szyldem 45th Anniversary zostaną przygotowane z myślą or>rynku japońskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gt r anniversary".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018