Wyszukiwałeś:

gtc

. Znaleziono 253 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gtc

Spróbuj też wyszukać: vectra gtc opel astra gtc opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 253 wszystkich):

Antara GTC "Samochodem Koncepcyjnym Roku"

Model koncepcyjny Opla - zaprezentowana na targach we Frankfurcie Antara GTC(Gran Turismo Crossover) - zdobył w tym roku prestiżowy tytuł "SamochoduKoncepcyjnego Roku", nadawany przez czasopismo "Autocar".

 

Bentley Continental GTC: Cabrio w serii

Luksusowa marka Bentley na rozpoczynających się już jutro (14.04) targachsamochodowych w Nowym Jorku zaprezentuje ostateczną wersję modelu ContinentalGTC z otwieranym dachem. Do końca br. to czteroosobowe cabrio powinnoskompletować gamę modeli Bentleya.

 

GTC odwołało się od decyzji Ministra Transportu

Z początkiem lutego Gdańsk Transport Company S.A. (GTC S.A.) złożyła wMinisterstwie Transportu wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy w przedmiociestwierdzenia wygaśnięcia koncesji na budowę i eksploatację autostrady A1.Oznacza to rozpoczęcie procedury odwoławczej od decyzji Ministra, zgodnie zobowiązującymi przepisami prawa administracyjnego.

 

Nowa Astra GTC - dużo innowacji

Ta jesień będzie dla Opla dość pracowita, bo ten wprowadza na rynek aż trzymodele niemal jednocześnie - elektryczno-hybrydową Amperę, Zafirę Tourer itytułową Astrę GTC. Samochód będzie miał swoją premierę tegowrześnia na Wystawie Samochodowej we Frankfurcie.

 

Jak działa zawieszenie w Astrze GTC?

Nie tylko stylistyka kompaktowego coupe Opla, na którego już zaczętoprzyjmować zamówienia (w Polsce od sierpnia), ma być jego mocnąstroną. Astra GTC ma podbić serca kierowców i spróbowaćprześcignąć konkurentów także właściwościami jezdnymi,głównie za sprawą odpowiednio przygotowanego zawieszenia.

 

Bardziej ostre cabrio Bentleya

Na targach we Frankfurcie nie zabraknie także i premier superluksusowychlimuzyn, na które przeciętna osoba musiałaby pracować półswojego życia. Milionerzy już mogą gromadzić środki na nowego BentleyaContinentala GTC, który do dotychczasowej elegancji dodaje teraz więcej"ostrego" charakteru.

 

Pierwsze kilometry w nowej Astrze GTC

Kompaktowe coupe to auta, które są zdecydowanie mniej praktyczne niżich pięciodrzwiowe odpowiedniki. Z reguły mają gwarantować swoim kierowcomdużo bardziej sportowe emocje z jazdy. Najnowszy Opel Astra GTC jest tegodobrym przykładem, choć powiedzieć, że z praktycznością ma całkowicie nabakier, byłoby mocno krzywdzące dla tego modelu.

 

Więcej nieba w Astrze GTC

Podczas długiej podróży samochodem jednym z czynnikówumilających podróż jest możliwość obserwowania otaczającego nasświata. W najnowszej Astrze GTC Opel daje swoim klientom możliwość jeszczeciekawszego obserwowania świata z wewnątrz dzięki panoramicznej szybie.

 

Opel Astra GTC: Zabawka

Dla małych dziewczynek - lalki, dla ich rówieśników -samochodziki. Z biegiem lat nasze upodobania się jednak zmieniają i innerzeczy zaczynają nam sprawiać radość. Choć nie, jest grupa mężczyzn (amoże i kobiet?), i to wcale niemała, dla których najlepszą zabawką wdalszym ciągu są "cztery kółka". I jeśli dla takiej osobybędziemy poszukiwać idealnego prezentu, to wśród propozycji powiniensię znaleźć Opel Astra GTC.

 

25 mln wariantów personalizacji nowego Vipera GTC

Po tym jak Dodge pokazał nowego Vipera GTC i od razu dumnie informuje, żenowy model oferuje ponad 25 mln opcji personalizacji. Podstawowa cena tegomodelu na rynku amerykańskim to 94 995 dolarów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019