Wyszukiwałeś:

gwarancja

. Znaleziono 746 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gwarancja

Spróbuj też wyszukać: gwarancja mazda gwarancja asx gwarancja citroena c4 nowego 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 746 wszystkich):

Gwarancja na używane

Ford uruchomił właśnie unikalny na polskim rynku program ochrony gwarancyjnejdla samochodów do 10 lat i przebiegu 200.000 km pod nazwą. Program"Gwarancja 12" obejmuje najważniejsze, a zarazem najdroższepodzespoły pojazdu.

 

Wszystkie Kie z 7-letnią gwarancją

Już nie tylko Kia cee'd będzie korzystać z 7-letniej ochrony producenta.Koreański koncern, w związku z sukcesem tego typu gwarancji w przypadkucee'da, a także dobrych zeszłorocznych wyników sprzedaży, postanowiłwprowadzić 7-gwarancję na wszystkie swoje modele.

 

Isuzu D-Max - pierwszy pickup z 5-letnią gwarancją

Isuzu D-Max jest pierwszym na polskim rynku pick-upem z 5-letnią gwarancją iusługą assistance. Tym samym D-Max ma najdłuższą gwarancję w tym segmencierynkowym - do 5 lat lub 150 tysięcy kilometrów.

 

Chevrolet z ośmioletnią gwarancją

Wiele milionów kilometrów testów, w skrajnych warunkachterenowych, jezdnych oraz pogodowych wystarczyło, by Chevrolet udzieliłnajbardziej kompleksowej gwarancji - ośmioletniej lub na 100.000 mil naakumulator Volta - wśród dostępnych na rynku pojazdówelektrycznych.

 

Dożywotnia gwarancja sposobem na kryzys?

Koncern General Motors szuka sposobów aby przyciągnąć klientów.W Wielkiej Brytanii oferowany jest nowy rodzaj gwarancji, który dotyczywszystkich pojazdów zakupionych po sierpniu 2010.

 

Na gwarancji, czyli w ASO. Już nie!

Niezaprzeczalnym argumentem posiadania nowego samochodu jest fakt, żeteoretycznie przez kilka lat będziemy poruszać się nim, bez koniecznościponoszenia dodatkowych opłat za naprawy. A jeśli już coś się dzieje,wówczas chroni nas gwarancja producenta. Jeszcze rok temu gwarancja"wiązała" nas z autoryzowanymi stacjami obsługi, dziś możemykorzystać także z niezależnych serwisów.

 

7-letnia gwarancja dobrym interesem

Kia poprosiła EurotaxGlass, europejską firmę analityczno-badawcza z branżymotoryzacyjnej, aby ta oceniła wpływ siedmioletniej gwarancji na wartośćodsprzedażną auta.

 

Używane Iveco z rozszerzoną gwarancją

Iveco w listopadzie wprowadziło specjalną, rozszerzoną gwarancję nadostępne w swojej sieci sprzedaży używane pojazdy z kategorii "Used PlusPremium".

 

Dożywotnia gwarancja na auta Volvo

Co powiecie na darmową, dożywotnią obsługę auta? Bez opłat za części i robociznę? Płacicie raz, w salonie, ewentualne naprawy wliczone są w cenęauta - takie podejście niedawno zastosowało Volvo.

 

Toyota Proace z 3-letnią gwarancją na 1 mln km

Toyota wprowadziła poszerzoną gwarancję dla modelu Proace. Limitkilometrów sięga 1 miliona.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022