Wyszukiwałeś:

haker

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: haker

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Fiński bat na kierowców

Firma VTT Technical Research Centre z Finlandii jest obecnie w fazietestów swojego najnowszego i bardzo groźnego wynalazku.

 

Jakie auta skonfiskowano szefowi Megaupload?

Od kilku dni świat żyje hasłami takimi jak SOPA oraz ACTA. Są to noweprzepisy, które mają pozwolić na skuteczną walkę z piractwem. Jaki toma związek z motoryzacją? Kilka dni temu zamknięto serwis Megaupload, a wrazz nim jego szefa, który jak się okazało, był wielkim fanemmotoryzacji.

 

Wrogie przejęcie

Liczne systemy elektroniczne na pokładzie samochodu zwiększają komfort ibezpieczeństwo podczas jazdy. Istnieje jednak pewne ryzyko, że w przyszłościnaszpikowany nowoczesną technologią samochód, zostanie wrogo przejętyi przestanie słuchać poleceń kierowcy.

 

Auta BMW zagrożone atakiem hakerów

Powszechne stosowanie systemów multimedialnych w nowych samochodach możenie tylko podnosić komfort użytkowania auta, ale także... zwiększać ryzykojego ukradnięcia.

 

Hakerzy przejmą twoje auto!

Większość nowych aut ma choćby najprostszy system multimedialny, składający się z nowoczesnego ekranu dotykowego i oprogramowania sterującego rozmaitymi funkcjami. Praktycznie każdy świeżo prezentowany model ma coś takiego w standardowym wyposażeniu, ale konsekwencje tego trendumogą być szokująco niebezpieczne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019