Wyszukiwałeś:

hamowania

. Znaleziono 1147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hamowania

Spróbuj też wyszukać: ranking opon czujnik abs skoda felicia ebd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1147 wszystkich):

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Korektor siły hamowania (EBD)

Korektor siły hamowania jest to urządzenie korygujące siłę hamowania w samochodach wyposażonych w system ABS. Rozdziela on siłę hamowania pomiędzy poszczególne koła w zależności od obciążenia i warunków na drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wydłużona droga hamowania w Hondach

Brak jednego z elementów układu hamulcowego może w konsekwencjidoprowadzić do wydłużenia drogi hamowania w modelach Honda Civic oraz Jazz.Właściciele tych modeli zostaną zaproszeni do serwisów w celudokonania naprawy.

 

Wątek na forum: DRGANIE KIEROWNICY PODCZAS HAMOWANIA W MERCU W 220

WITAM JESLI KTOS MOGLBY MI POMÓC DOBRĄ I FACHOWĄ RADĄ.MAM WYMIENIONE NOWE KLOCKI I TARCZE PRZÓD I TYL A TAKŻE OPONY W SWOIM MERCU S W220 2000R 5L.PODCZAS HAMOWANIA OSTRO DAJE NA KIERE.JEDNI MOWIA ZE TO PRZEKLADNIA INNI TWIERDZA ZE JAKIS AMORTYZATOR POPRZECZNY JESZCZE INNI ZE LOZYSKA ITD.I OCZYWIS...

 

Który asystent lepiej hamuje?

Mały moment nieuwagi i klasyczny najazd na tył poprzedzającego pojazdumurowany. To jedne z najczęstszych kolizji, jakie notuje się w ruchu drogowym.Niektórzy producenci od pewnego czasu próbują zapobiegać tegotypu wypadkom, montując w swoich samochodach asystentów nagłegohamowania. Jak naprawdę wypadają w praktyce? Sprawdził to niedawno niemieckiautomobilklub ADAC na przykładzie sześciu aut od Audi, BMW, Infiniti,Mercedesa, Volvo i Volkswagena.

 

Zahamują za ciebie, ale który lepszy?

Chwila zagapienia, spóźnione hamowanie i... stłuczka? Niekoniecznie,bowiem przed groźnymi dla samochodu i pasażerów konsekwencjami możeuchronić elektroniczny asystent hamowania. Niemiecki automobilklub ADACprzetestował niedawno kilka takich systemów.

 

System aktywnego hamowania Hondy

Honda jest kolejną marką samochodową, która będzie oferować systemułatwiający unikanie wypadków drogowych. Układ City-Brake ActiveSystem ma działać w ruchu miejskim przy prędkościach do 30 km/h.

 

Euro NCAP popiera stosowanie autonomicznego hamulca

Niezależna organizacja oceniająca bezpieczeństwo pojazdów, NCAP,zbadała wpływ stosowania układu autonomicznego hamowania awaryjnego na ograniczenie ilości kolizji. Wygląda na to, że systemy tego typu działająbardzo sprawnie.

 

Jak hamować poprawnie?

Nie będziemy tłumaczyć zawiłości zjawisk fizycznych, którepojawiają się podczas hamowania. Przedstawiamy Wam za to receptę naefektywne, poprawne zatrzymanie samochodu. Dziś radzimy jak hamować.

 

System automatycznego hamowania będzie seryjny

Do takiego wyposażenia jak poduszki powietrzne, ABS, czy pasy bezpieczeństwa,dołączy kolejny, obowiązkowy element. Do 2022 roku dwudziestuproducentów zadeklarowało, że wprowadzi seryjnie montowany systemautomatycznego hamowania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019