Wyszukiwałeś:

hankook

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hankook

Spróbuj też wyszukać: opony hankook Hankook 205 55 r16 Hankook 225 50 R17

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Hankook na Słowacji?

Czy Polska przegrała rywalizację o wielką inwestycję firmy Hankook? Wedługkomunikatu Agencji Reuters z Bratysławy fabryka opon koreańskiego koncernupowstanie w Lewicach na Słowacji. PAIiIZ jednak informuje (na podstawieinformacji ze źródeł Agencji), że Hankook Tire Co. nie dokonał do dniadzisiejszego wyboru lokalizacji pod swoją inwestycję w Europie.

 

Polska bez Hankooka

W piątek 06-05 do PAIiIZ wpłynęła oficjalna decyzja firmy Hankook Tire wsprawie budowy fabryki opon w Polsce. W piśmie firma Hankook poinformowała,że "...zdecydowaliśmy się ograniczyć listę naszych potencjalnychlokalizacji do dwóch państw: Słowacji i Węgier. Tym samymwyeliminowaliśmy Polskę."

 

Hankook wybrał Węgry

Koreański koncern Hankook Tire zdecydował się na budowę fabryki opon naWęgrzech. O wartą pół miliarda euro inwestycję zabiegała takżeSłowacja, wcześniej z rozgrywek wypadła Polska i Czechy.

 

Uwaga na Hankooki

Węgierski przedsiębiorca, firma Hankook Tire Budapest Kft., powiadomił UrządOchrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre opony markiHankook mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Jakie opony na lato? (225/45 R17 W/Y)

Wczoraj przedstawiliśmy wyniki testów ADAC opon o rozmiarze 185/65 R15H. Dziś prezentujemy większe i pozwalające na szybszą jazdę opony orozmiarze 225/45 R17 z indeksem prędkości W lub Y, które pasująprzykładowo do takich modeli jak Ford Focus, Opel Astra, Volkswagen Golf, AudiA3 czy Mercedes klasa C.

 

Najlepsze opony do mocnej "ośki"

Jakiś czas temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich na sezon 2011,przeprowadzony przez niemiecki automobliklub ADAC. Pod lupę wzięte zostaływówczas pneumatyki przeznaczone dla pospolitych, osobowychsamochodów. Teraz przyszedł czas na analizę szerokich opon dla modelisportowych i samochodów tuningowanych w rozmiarze 225/40 R18, autorstwaniemieckiego magazynu Auto Bild.

 

Koreańska opona do superszybkich aut

Nie tylko w kwestii nowych aut koreańscy producenci robią gigantycznepostępy. Także i w kwestii opon zaczynają na poważnie rywalizować zeświatowymi gigantami. Najlepszym tego przykładem jest nowa flagowa opona firmyHankook, która została zaprezentowana na wystawie samochodowej weFrankfurcie.

 

Hankook na zimę

Hankook Tire wprowadza na europejski rynek kompletną gamę nowej zimowej oponyna najbliższy sezon. Opona Hankook Winter i*cept evo ze zoptymalizowanąmieszanką bieżnikową została specjalnie zaprojektowana dla samochodówzarówno z górnego segmentu klasy średniej, jak i ekskluzywnychsamochodów, luksusowych limuzyn, samochodów sportowych orazśrednich i dużych samochodów typu SUV.

 

Jakie zimówki najlepsze? - cz.II (175/65 R14)

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych orozmiarze 195/65 R15. Dziś druga część tego testu, w którym niemieccyspecjaliści poddali sprawdzianowi zimówki, jakie na co dzień możnaznaleźć w najpopularniejszych modelach segmentu B. Wśródprzetestowanych opon znalazły się również tzw. uniwersalne. Zobaczwięc, kto ma rację w corocznym sporze, czy konieczne są opony zimowe, czymoże w zupełności wystarczy ogumienie wielosezonowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019