Wyszukiwałeś:

hardtop

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hardtop

Spróbuj też wyszukać: suzuki vitarahardtop mercedes parts hardtop kia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Mazda MX-5: ZDECYDOWANIE TAK! JAK TYLKO CHCECIE POCZUC WOLNOSC, JAKA OFERUJE CABRIO - POLECAM! A W

5 mam autko od wrzesnie 2008, wczesniejmialamMerca CLK tez 160KM, i NIGDY juz bym go znowu nie chciala!!! MAZDA TO JEST TO,CO LUBIE!!!! a zwlaszcza miny takich wiesniakow, ktorzy chca sie scigac naswiatlach - hehehhe

 

Minivan od Volvo w przyszłości?

Koncern Volvo przeprowadza w północnej części Szwecji testy nowegosamochodu, który być może będzie reprezentował szwedzką markę w segmencieminivanów.

 

Niszowa Lancia od Bertone

Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Bertone zamierza zabezpieczyćswoją przyszłość poprzez inwestycję ponad 150 milionów euro w budowękabrioletu dla marki Lancia.

 

Nowy Chrysler w obiektywie

Dzięki szpiegowskim zdjęciom kilka dni temu świat mógł zobaczyć przedsmaknowego modelu marki Chrysler. Amerykański producent zamierza sprowadzić go narynek europejski, jako odpowiedź na równoległe modele marki BMW.

 

MX-5 z twardym dachem

Japoński producent samochodów, Mazda, zadziwił ostatnio swoich europejskichdystrybutorów faktem, iż do swojego zestawienia zamierza wprowadzić modelMX-5 wyposażony w dach typu hardtop.

 

Nowości Mazdy w Paryżu

Na targach motoryzacyjnych, które już niedługo odbędą się w Paryżu, Mazdazamierza zaprezentować kilka nowości. Jedną z nich będzie oczekiwany już oddłuższego czasu samochód sportowo-rekreacyjny o nazwie CX-7.

 

Na miękko czy na twardo?

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z powiększaniem sięśredniej temperatury za oknami na drogach widać coraz więcejsamochodów z otwartymi dachami. Niegdyś kabriolet oznaczał, że mamy doczynienia z samochodem który posiada miękki składany dach. Dzisiaj jużniekoniecznie.

 

Jaguar XK 150 - szybki kot z Coventry

Jaguar XK 150 był flagowym modelem słynnej serii XK, dzięki którejJaguar zdobył kluczowy rynek USA. Linia nadwozia z końca lat 40. zostałazmodernizowana, tak jak silnik oraz inne mechanizmy. Dziś Jaguar XK 150 jestposzukiwanym klasykiem, cenionym za sportową elegancję "made inEngland" oraz znakomite osiągi.

 

Pontiac GTO - Muskularny wzorzec

Nazwa modelu pochodząca od Ferrari, sprawdzone mechanizmy General Motors izadziorny charakter. Tak w skrócie można opisać receptę na PontiacaGTO, jednego z najbardziej znanych "muscle cars". Oto kolejny zmodeli-eksponatów, jaki będzie można podziwiać na majowej wystawiepojazdów zabytkowych MotoNostalgia.

 

Mazda MX-5 RF - ruszyła produkcja

Japoński producent uruchomił kilka dni temu zamówienia na nową wersjęMazdy MX-5 RF ze ściąganym, twardym dachem. Tymczasem fabryka ulokowana bliskosiedziby firmy uruchomiła produkcję.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018