Wyszukiwałeś:

hd

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

iTunes i HD Radio w Fordach

W obecnym roku modelowym Ford wprowadza za oceanem całkowicie nowefunkcjonalności do systemów multimedialnych montowanych w samochodach.Kierowcy będą mogli słuchać radia o wysokiej jakości oraz ściągaćmuzykę za pomocą iTunes.

 

Chevrolet Silverado HD

 

Chevrolet Silverado HD - mojeauto.tv

 

Continental HD HYBRID dla transportu

Nowe uniwersalne opony Continental HD Hybrid są idealnym rozwiązaniemzarówno przy dalekich trasach jak i w transporcie regionalnym poróżnego rodzaju nawierzchniach. Dzięki nowej technologii bieżnika opołączonej strukturze żebrowo-blokowej, gwarantują one maksymalną trakcjęprzy wyższym poziomie ekonomii. Jest to odpowiedź Continental na nowewymagania dotyczące transportu drogowego.

 

Continental Roadshow: świat Opon ciężarowych

Kolejna już seria spotkań Continental Roadshow przetoczy się przez Europę.Opony nowej generacji oraz usługi Conti360° Fleet Services będą stanowićw tym roku punkt centralny. Prezentacja rozpocznie się od właściwego doboruopony, która następnie zyskuje kolejne życia dzięki bieżnikowaniu.Partnerem tegorocznej trasy jest hanowerski oddział Scanii, którywsparł akcję ciągnikiem R 420.

 

Continental: nadchodzi czas opon uniwersalnych

Continental przewiduje, że w ciągu następnych pięciu lat zmieni sięzapotrzebowanie na opony do pojazdów użytkowych w branży transportutowarów. Na rynku zaczną dominować opony wielofunkcyjne, takie jaknajnowsze HD HYBRID,  które mogą być wykorzystywane zarównona dalekich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

 

GMC Sierra All Terrain HD Concept

 

GMC Sierra All Terrain HD Concept - mojeauto.tv

 

Continental HD HYBRID - oponą roku w Hiszpanii

Jury wyłonione przez hiszpańskie wydawnictwo „GrupoTecnipublicaciones” przyznało oponie Continental HD HYBRID przeznaczonejdo pojazdów użytkowych tytuł hiszpańskiej opony roku 2011 –„Neumático del Año en España 2011”.

 

Chevrolet Silverado 2500 HD

 

Pojedynek amerykańskich pickup'ów - Chevrolet Silverado 2500 HD kontra Ford Super Duty oraz Dodge RAM HD - mojeauto.tv

 

Continental HD Hybrid - produkt na każde warunki

Opona Continental HD Hybrid w 2011r. poszerza swoje możliwości. Jakouniwersalna opona do użytku regionalnego oraz na długich dystansach znalazłaswoje miejsce na europejskim rynku transportowym zaraz po wprowadzeniu dosprzedaży w zeszłym roku. Ta wyróżniająca się wśród innychopona ciężarowa dostępna jest także w całej gamie rozmiarów jakoopona bieżnikowana - ContiRe.

 

Scania w Kortrijk

Na swoim stoisku na targach Busworld 2011, w belgijskim Kortrijk Scaniaprezentowała cztery pojazdy - Citywide LF i LE, OmniExpress 3.20 oraz TouringHD.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019