Wyszukiwałeś:

helikopter

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: helikopter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Land Rover Defender dla ŻW

Pod koniec ubiegłego roku, firma JLR Warszawa podpisała z Ministerstwem ObronyNarodowej Umowę na dostarczenie 138 samochodów marki Land Rover –Defender.

 

Nissan 350Z wygrał z helikopterem

W ostatnią sobotę (15 lipca 2006) na terenie wojskowego lotniska w PruszczuGdańskim odbył się unikalny wyścig. Po płycie lotniska ścigał się Nissan350Z z samolotem akrobacyjnym Zlin 50LS oraz helikopterem Bell 407.

 

Dolny Śląsk - ulubieniec światowych koncernów

Łatwiej stąd dostać się do Berlina i Pragi niż do Warszawy. Zagranicznymfirmom to odpowiada - ciągną na Dolny Śląsk jak pszczoły do miodu. Jakszacuje Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, w najbliższych latach noweinwestycje w aglomeracji wrocławskiej wyniosą 4 mld euro. Dzięki nimpowstanie przynajmniej 40 tys. nowych miejsc pracy.

 

Poznański Stomil ma już 80 lat

Centralna Poznańska Fabryka Wyrobów Gumowych SA „POZGUM”,znana dzisiaj jako Stomil - Poznań S.A., ma już 80 lat. W związku z tymjubileuszem na terenie firmy w Poznaniu odbyły się uroczystości, wktórych wziął udział m.in. wojewoda wielkopolski.

 

Lądowisko helikopterów w FSO?

Żerańskie FSO zastanawia się nad możliwością wydzierżawienia fragmentuzakładowych terenów pod lądowisko dla helikopterów. Ta dośćnietypowa inicjatywa, ma poprawić nienajlepsze wyniki finansowe firmy –informuje Puls Biznesu

 

Peugeot 3008: Fajny:)

4.5 Mimo kilku dość drażniących wad,samochód bardzo przyzwoity, wyróżnia się na drodze i jest po prostu fajny.

 

MINI Cooper S i helikopter

Rolls Royce i MINI może i należą do tego samego koncernu BMW, jednak ichściezki nigdy się nie przecinały. Do teraz.

 

Wątek na forum: Co 6 km fotoradar

Czemu ma służyć ten artykuł? Autor najwyraźniej namawia do łamania prawa. W ten sposób na drogach na pewno nie zrobi się bezpieczniej. Radary jak najbardziej służą prewencji (a prewencja przez kieszeń kierowców przekraczających prędkość jest najbardziej skuteczna), a ukryte są przecież bezpiecz...

 

Gran Turismo Polonia 2011 na mecie

Ponad 120 samochodów, uliczne pokazy na Malcie, wyścig helikoptera zFerrari i wreszcie co-drive'y w Lotusie Evora - to najważniejsze wydarzeniazakończonej już tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia.

 

Produkcja helikopterów -jest zgoda UOKiK

Prezes UOKiK wyraziła zgodę na utworzenie przez Augusta Westlands i Tata Sonswspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Indian Rotorcraft. Będzie onzajmował się produkcją i sprzedażą helikopterów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019