Wyszukiwałeś:

historia

. Znaleziono 677 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: historia

Spróbuj też wyszukać: historia polska historia marki historia renault

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 677 wszystkich):

Drugie życie Mercedesa

To historia z typu tych mało wiarygodnych. Właścicielka 25-letniego Mercedesa190D, którym jeździła od samego początku, właśnie została wszczególny sposób uhonorowana. Auto, po generalnym remonciewykonanym przez podkaliskiego dealera Mercedesa, wygląda jak nowe.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Wątek na forum: UWAGA!!! OSZUŚci na OTO moto.pl AZTRANS LTD

Witam, Chcialem sie podzielić mała informacją na temat oszustów którzy ogłaszają się na portalu www.otomoto.pl i dzięki którym zostałem naciągnięty. Chciałem kupić samochód a dotej pory samochodu i moich pieniędzy nie ma. Mam nadzieje, ze to innej osobie pomoże nie zrobić się w balona. Osoby któ...

 

Wspaniała historia Skody RS

W 1901 roku panowie Václav Laurin i Václav Klement rozpoczęliprzygodę z wciąż raczkującym sportem motorowym. Wszystko zaczeło się wParyżu. Od tamtego czasu historia Skody w motorsporcie jest bardzo bogata.

 

Historia pojazdu - MSW wyjaśnia

Wprowadzenie e-usługi Historia pojazdu, dostępnej od ponad tygodnia dlakażdego i to bezpłatnie, ma ułatwić poszukiwanie auta na rynkuwtórnym. Ponieważ w pierwszych dniach jej funkcjonowania pojawiły sięróżnego rodzaju wątpliwości, resort spraw wewnętrznych postanowił jerozwiać.

 

MSW ulepsza usługę "Historia pojazdu"

Od czerwca na stronach resortu spraw wewnętrznych można wyszukaćnajważniejszej informacje o pojazdach i autobusach. Na początku października,po uwagach użytkowników, wprowadzono kilka istotnych poprawek.

 

"Historia pojazdu" ma już rok

Od roku możemy korzystać z dwóch e-usług Ministerstwa SprawWewnętrznych. Z aplikacji "Historia pojazdu" i "Bezpiecznyautobus" skorzystało już łącznie ponad dwa miliony osób.

 

Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o działaniu systemu, którypozwala sprawdzić przeszłość samochodu sprowadzonego z zagranicy. Odprzyszłego roku usługa poszerzy się o nowe funkcje.

 

Wyposażenie nowoczesnych aut z długą historią

Klimatyzacja, poduszki powietrzne, nawigacja czy tempomat - dzisiaj takierozwiązania to standard. Choć mogłoby się wydawać, że są świeżymiwynalazkami, to ich historia jest znacznie dłuższa.

 

Auta z Niemiec w bezpłatnej usłudze Historia Pojazdu

Bezpłatna usługa Historia Pojazdu pozwala teraz sprawdzić historięsamochodów sprowadzanych z Niemiec. To długo wyczekiwana zmiana.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023