Wyszukiwałeś:

holowanie

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: holowanie

Spróbuj też wyszukać: holowanie transporterT5 hak holowanie 308

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

VW Touareg holował Boeinga 747-200!

Do niecodziennej sceny doszło na pasie lotniska Dunsfold Aerodome, 40kilometrów na południowy-zachód od Londynu. Volkswagen Touaregwyposażony w silnik V10 TDI holował ważący ponad 155 ton samolot pasażerskiBoeing 747-200.

 

Holowanie autobusów przy 110 km/h

"Zestaw" holujących się autokarów, które jechałyautostradą z prędkością blisko 110km/h wyprzedzając przy tym prawidłowojadące ciężarówki zatrzymali dolnośląscy policjanci. Kierującegoholującym autokarem policjanci ukarali mandatem karnym. Kierowca otrzymałrównież osiem punktów karnych i nakaz zjazdu z autostrady.

 

Wątek na forum: 307 2.0 hdi 90 nie odpala :(

2010-03-23, 23:57 307 2.0 hdi 90 nie odpala pomocy :( -------------------------------------------------------------------------------- Podczas mrozów padł aku odpalałem na kable potem z popychu i nic;.zobaczyłem że miga kluczyk immo no i holowanie do serwisu tam stwierdzili na pp...

 

O tym pamiętaj podczas holowania

Defekt w szczerym polu. Auto nie odpala, a do najbliższego serwisu daleko. Corobić? Jeśli ktoś nie ma wykupionej polisy assistance, za odholowanie pojazdubędzie musiał zapłacić kilkaset złotych. Chyba, że może polegać nauczynnych znajomych, którzy pomogą przeciągnąć auto za pomocą linyholowniczej.

 

Starter - nowy standard w assistance?

Większość samochodów naprawianych na drodze? Holowanie do miejscazamieszkania kierowcy bez limitu kilometrów? Pomoc profesjonalnychmechaników 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku? Do niedawna z usługassistance na takim poziomie mogli w Polsce korzystać tylko kierowcysamochodów na gwarancji. Obecnie oferowane na rynku usługi assistance nadrodze posiadają wiele ograniczeń.

 

Odholowali Ci auto? Zobacz, ile zapłacisz!

Jeżeli wracasz na miejsce, gdzie zaparkowałeś swój samochód, ajego tam nie ma, to wyjścia są dwa. Mógł zostać skradziony lubodholowany. Tym razem zajmiemy się tym drugim przypadkiem.

 

Holowanie - co mówią przepisy?

Holowanie auta z pozoru jest czynnością łatwą, jednak często zapominamy opodstaowych zasadach jakie obowiązują w momencie, gdy holujemy pojazd. Wtakiej sytuacji lub gdy to nasz samochód jest holowany musimy pamiętaćo przepisach Kodeksu Drogowego.

 

Holowanie samochodu

Do najbliższej stacji kilkadziesiąt kilometrów, asamochód  odmówił posłuszeństwa w najgorszym z możliwych miejsc. Na szczęście kumpel jest już w drodze i odholuje Cię do warsztatu.Czy jednak wiesz wszystko o prawidłowym holowaniu?

 

Wątek na forum: holowanie - niestety!

Jak się przekonałam na własnej skórze, czasem warto mieć przy sobie czarodziejski numer, do kogoś kto przyjedzie i Ci pomorze w nagłej potrzebie. http://holowanie.i-poznan.pl/ .Na szczęście to kumata ekipa. W razie gdyby kiedykolwiek i Wam przyszło się zmierzyć z hohlowaniem to warto do nich call...

 

Wątek na forum: Holowanie i pomoc drogowa

Hej :) Jeśli ktoś z Poznania potrzebuje pomocy ze swoim samochodem, polecam się zainteresować ofertą firmy: http://holowanie.i-poznan.pl - pełen profesjonalizm :) monix_92

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019