Wyszukiwałeś:

honda X

civic X

civic X

hybrid X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda civic civic hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Honda doceniona w Stanach

Dwa modele Hondy zdobyły prestiżowe na amerykańskim rynku tytuły Car of theYear oraz Truck of the Year. Honda Civic oraz Honda Ridgeline nagrodzonezostały podczas pierwszego dnia prasowego targów NAIAS w Detroit.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Hybrydowy Civic najbardziej ekologiczny

Honda Civic Hybrid już po raz drugi z rzędu została zwycięzcą RankinguEkologicznych Samochodów 2007/2008 przeprowadzonego przez uznany niemieckiautomobilklub Verkehrsclub Deutschland (VCD).

 

Honda Civic Hybrid - Modna ale niezachwycająca

Podobnie jak Toyota, także Honda upowszechnia technologię hybrydową. Zgodniez panującą modą, wypuszcza na rynek kolejną odsłonę auta z takim napędem.Szkoda, że nie ma w nim nic nadzwyczajnego, poza byciem w modzie.

 

Honda Insight wraca do gry

Na wystawie samochodowej w Paryżu Honda zaprezentuje koncepcyjną jeszczewersję drugiej generacji hybrydowego modelu Insight, który w 1999 rokubył jednym z pionierów nowej wówczas technologii na rynkueuropejskim i amerykańskim.

 

Szybka wersja CR-Z

Honda CR-Z w końcu dostanie silnik, na jaki wskazuje jej sylistyka -czterocylindrowy turbodoładowany motor o pojemności 1,6 litra. Jednostkazapewni autu świetne osiągi.

 

Nowy amerykański Civic

Honda pokazała właśnie nowego Civica, którego koncept mogliśmyoglądać podczas targów motoryzacyjnych w Detroit.

 

Wątek na forum: Honda Civic: Już nie szokuje, ale...

Warto by wspomnieć, że właśnie zakończono sprzedaż w Europie Civic Type-R w wersji 3D. 4D, tego co był dostępny w Japonii już od jakiegoś czasu nie produkują. Właściwie to 3D jeszcze będzie, ale głównie na rynek afrykański i australijski. Tak więc Honda pozbyła się ostatniego modelu który nawią...

 

Honda Civic z nowym silnikiem

Dziewiąta generacja Hondy Civic zadebiutowała 4 lata temu na targach w Detroit i juz powoli pojawiają się dyskusje  na temat następcy. Najnowsze plotki napływające z Japonii dotyczą jednostki napędowej, która zasili gamę silnikową Civica.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "honda civic civic hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019