Wyszukiwałeś:

honda X

cr-v X

. Znaleziono 292 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda cr-v

Spróbuj też wyszukać: honda cr-v wymiary mitsubishi outlander honda cr-v 1998

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 292 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Nowa Honda CR-V już niebawem w Polsce

Na przełomie lutego i marca polski rynek motoryzacyjny zostanie uzupełniony okolejną propozycję z segmentu samochodów sportowo-rekreacyjnych. Wtedy teżpojawi się najnowsza odsłona Hondy CR-V. Najtańsza wersja modelu będziekosztować 106.400 zł.

 

Honda CR-V: Terenowy urbanista

Kiedy w marcu bieżącego roku podczas polskiej premiery mieliśmy okazję poraz pierwszy zasiąść za kierownicą nowej generacji CR-V zwracaliśmy uwagęna to, że charakter SUV-a Hondy mocno ewoluował w stronę miejskichklimatów. Naszej opinii nie zmieniły dłuższe testy tego modelu, choć musimy przyznać, że trzecia seria CR-V jest lepsza od poprzedniczki podkażdym względem.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Czwarta odslona Hondy CR-V

Honda CR-V uzyskała właśnie nowe oblicze. Samochód ten pozwoliłjapońskiej marce siedemnaście lat temu tak na dobrą sprawę otworzyć segmentkompaktowych aut sportowo-rekreacyjnych. Właśnie na rynku polskim pojawia sięczwarta generacja tego modelu.

 

Honda CR-V: Czwarta zmiana warty

Po nową Hondę CR-V śmiało mógłby sięgnąć Św. Mikołaj. Autoidealnie sprawdziłoby się w roli zastępcy wysłużonych już sań,które Mikołaj powinien już dawno wymienić na coś bardziejcywilizowanego. Owszem auto powinno przejść modyfikacje, ale tylko takie,które pozwolą mu na poważniejszą jazdę poza zwykłymi drogami.

 

Honda CR-V 1.6 i-DTEC: Mały może więcej

Brak napędu na 4 koła, mały i słaby silnik wysokoprężny - można odnieśćwrażenie, że Honda CR-V w takiej wersji całkowicie odbiega od świataSUV-ów. Jeśli się jednak spojrzy szerzej - i na ofertękonkurentów, i na wymagania kierowców - to już taki krok nabieragłębszego sensu.

 

Honda CR-V - czas na face lifting

SUV Hondy właśnie został poddany delikatnej kuracji odmładzającej. W 2015roku CR-V będzie ładniejszy, oszczędniejszy i lepiej wyposażony.

 

Wątek na forum: Honda CR-V 2015

Honda CR-V rocznik 2014 to wszechstronny SUV, który znany jest ze swych osiągów - silnik 4WD lub 2WD na nowo definiuje pojęcie komfortu mocy i właściwości jezdnych, dodatkowo wszystkie wersje CR-V są wyposażone w innowacyjny system kontroli stabilności jazdy (VSA), co zapewnia doskonałą przyczepn...

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021