Wyszukiwałeś:

honda X

hr--f X

. Znaleziono 69 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda hr--f

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Czy warto kupić: Honda HR-V (1998-2006)

Nazwa modelu HR-V to skrót od hasła "Hybrid RecreationVehicle". W istocie ta "rekreacyjna  hybryda" Hondy to nicinnego jak jeden z pierwszych przedstawicieli grupy crossoverów, a więc samochodów przeznaczonych w 99% do jazdy po mieście i 1% po polnejdrodze. W Polsce  auto mało popularne, a na świecie dystrybuowane międzyinnymi do Stanów Zjednoczonych,  Australii i Filipinach.

 

Powraca Honda HR-V. Jako mały SUV

Pamiętacie Hondę HR-V, taki trochę pokracznie wyglądający pojazd?Zbliżające się coraz szybciej targi motoryzacyjne w Paryżu będą miejscempremiery całkowicie nowej i kompletnie zmienionej odsłony Hondy HR-V.

 

Honda HR-V oficjalnie zadebiutowała w Los Angeles

Amerykanie już wiedzą, co oferuje nowa Honda HR-V. Na salonie samochodowym wLos Angeles kompaktowy crossover Hondy został zaprezentowany w oficjalnej,produkcyjnej wersji.

 
 

Europejska Honda HR-V zmierza do Genewy

Po koncepcyjnym modelu, zaprezentowanym jesienią ma wystawie w Paryżu, poświatowej premierze pod koniec ubiegłego roku w Los Angeles, na saloniesamochodowym w Genewie zobaczymy finalną już wersję Hondy HR-V przeznaczonąna europejski kontynent.

 

Znamy ceny Hondy HR-V

To ma być ważny model w gamie Hondy. Nie ma się zresztą co dziwićoczekiwaniom japońskiej marki, dziś crossovery sprzedają się wciążrewelacyjnie. Nowa generacja Hondy HR-V na polskim rynku pojawi się wewrześniu, a ceny będą startować od 77 tys. zł.

 

Honda HR-V ? pierwsza jazda

Do Polski po wielu latach powraca Honda HR-V. Gdy na rynku pojawiła siępierwsza generacja tego modelu i to auto wyprzedziło swoje czasy. Modelniedoceniany, gdyż nie każdy akceptował przede wszystkim dwudrzwiowenadwozie. Teraz nowa Honda HR-V gwarantuje dużą ilość miejsca i niezłąstylistykę. Jeśli szukasz ciekawego crossovera, to HR-V jest właśnie dlaCiebie.

 
 
 

Honda HR-V 1,5 Elegance ? powrót Jedi

Najlepiej jest, gdy uczymy się na błędach. Najefektywniejsza wnioskiwyciągamy jednak na bazie własnych  potknięć. Mamy na to idealnydowód, w postaci nowej Hondy HR-V. Japoński crossover powraca po latachnieobecności na rynku. Dziś testujemy: Honda HR-V 1,5 l Elegance.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021