Wyszukiwałeś:

hot X

rod X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hot rod

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Eko hot-rod

Jak pogodzić ekologię z potężnymi, spalinowymi jednostkami, którepochłaniają setki litrów paliwa? GM znalazł na to sposób.

 

Chevrolety na czele motoryzacyjnej pielgrzymki

Hot Rod Power Tour to tygodniowa motoryzacyjna pielgrzymka, organizowana zokazji rozpoczęcia sezonu letnich wycieczek samochodowych. W tym roku karawanępoprowadzi gama produkcyjnych i koncepcyjnych modeli Chevroleta o wysokichosiągach z Camaro Hot Wheels Concept z 1967 roku na czele.

 

Nordic Trophy dla Scanii z Madonną

Scanie zajęły czołowe miejsca w prestiżowym konkursie pięknoścituningowanych ciężarówek, Nordic Trophy, jaki odbył się pod koniecsierpnia na torze Mantorp Park w Szwecji. Duży sukces odniosła równieżpolska załoga teamu Repiński z Kościerzyny.

 

Silnik 1.0 EcoBoost w bestii Hot Wheels

W ekipie Ford Racing pracują bardzo szaleni ludzie, którzy stworzylipotwora sygnowanego przez Hot Wheels. Oto Hot Wheels Rip Rod wyposażony wsilnik 1.0 l EcoBoost przygotowany na targi SEMA.

 

25 sekretów Lexusa na ćwierćwiecze marki

25 lat minęło od premiery pierwszego modelu luksusowej, japońskiej marki -Lexusa LS. W tym czasie marka ta przeszła daleką drogę od wytwórni lepiej wyposażonych Toyot do producenta aut klasy premium o bardzo ekskluzywnym charakterze. Z okazji jubileuszu Japończycy chwalą się najciekawszymi faktami z historii firmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hot rod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019