Wyszukiwałeś:

hotel

. Znaleziono 37 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hotel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 37 wszystkich):

Wątek na forum: MOPy na A4

1.A gdzie są stacje benzynowe i restauracje ??? 2.Po jaki ciul są te wiadukty na 2 MOP-ch - żeby podróżni sobie mogli poprzechodzić z jednej strony A4 na drugą - tak dla jaj chyba ~ttymanski

 

Wątek na forum: DK 25 Stryszek - Inowrocław będzie rozbudowana

To bardzo ciekawe. To jest dość zatłoczona droga. Poza tym, po wybudowaniu A2 do Łodzi jest to alternatywa dla ludzi jadących na południe z Trójmiasta, Koszalina i Bydgoszczy. Jeżeli zrobiliby dwupasmówkę chociaż do Inowrocławia podróż skróciłaby się bardziej. ale pewnie będzie jednopasmó...

 

Wątek na forum: Znamy najlepszych w branży flotowej

Uff. Bałem się, że jakąś nagrodę dostanie Grande Punto. Mam w firmie 8 sztuk JTD sport 130KM i zastanawiam się jak je zutylizować Hamulce starczają na 2.000km, a serwis twierdzi, że Grande Punto Sport nie powinno się tak ostro hamować. Cóż... ~Artur

 

7-gwiazdkowy Phantom

Jedyny na ziemi siedmiogwiazdkowy hotel w Dubaju poszerzył swoją flotęsamochodową o dwa najnowsze modele Rolls-Royce Phantom.

 

Prestiżowe centrum Mercedesa

Niemiecki producent samochodów, Mercedes-Benz potwierdził informację natemat inwestycji wartej kilka milionów funtów w okolicyBrooklands, Wielka Brytania. Powstanie tam nowoczesne centrum prezentującemożliwości marki.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Saab w wielkiej kostce lodu

Klienci firmy Saab, goście i dilerzy z całego świata tłumnie przybywającyna imprezę Saab Experience będą mogli zobaczyć bardzo nietypowe dzieło.Otóż przed szwedzkim obiektem Ice Hotel stoi zamrożony w kostce lodu Saab 9-3w wersji kabrio.

 

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

I Zlot właścicieli Ssangyongów

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlotwłaścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się wmiejscowości Cedzyna na kielecczyźnie.

 

Ferrari zbuduje park tematyczny w Hiszpanii

W 2010 roku w Abu Dhabi włoska marka otworzyła tematyczny ośrodekwypoczynkowy i park rozrywki Ferrari World. Jego budowę rozpoczęto w 2009roku. Teraz Włosi zdradzili, że podobne centrum powstanie w Hiszpanii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019