Wyszukiwałeś:

hybrid X

cayenne X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrid cayenne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Hybrydowe Cayenne

Już jakiś czas temu do motoryzacyjnego świata przedostawały się informacjeo tym, że producent samochodów marki Porsche zamierza wejść w coraz szybciejrozwijający się segment samochodów hybrydowych.

 

Sportowo-rekreacyjna hybryda

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów SUV-ów i ekologii. NowePorsche Cayenne S pojawi się w 2010 roku w nowej odsłonie. Po raz pierwszy wsamochodzie tej marki pojawi się hybrydowy napęd.

 

Oto nowe Porsche Cayenne!

Porsche dość długo wstrzymywało się z ujawnieniem pierwszych oficjalnychinformacji i zdjęć nowej generacji modelu Cayenne. W końcu, na kilka dniprzed światową premierą auta na wystawie w Genewie, możemy zobaczyć, jakiezmiany w najchętniej kupowanym Porsche przygotowali niemieccy inżynierowie.

 

NY Auto Show 2010: Porsche Cayenne S Hybrid

 

Porsche Cayenne S Hybrid - NY Auto Show 2010 - mojeauto.tv

 

Porsche Cayenne także do serwisu

Kampanie serwisowe nie omijają najbardziej luksusowych i wydawałoby sięnajmniej usterkowych marek samochodowych. Tym razem usterka może pojawić sięw Porsche Cayenne.

 

Tak wygląda odświeżone Cayenne!

Porsche odsłoniło w końcu odświeżone Cayenne. W luksusowym przedstawicielusegmentu SUV pojawiło się trochę zmian. Zobaczcie, jakich.

 

Hybrydowe Cayenne zmierza do Paryża

Hybrydowy SUV to już nie scenariusz filmu fantastyczno naukowego, arzeczywistość. Teraz Porsche rozszerza swoją gamę hybryd o Cayenne SE-Hybrid. Pozostaje czekać tylko już na 911 w hybrydzie...

 

Paryż 2014: Porsche Cayenne S e-Hybrid

 

Na wystawie w Paryżu Porsche pokazało Cayenne S w wersji E-Hybrid. To pierwsza hybryda typu plug-in w segmencie SUV-ów segmentu premium. Porsche Cayenne S E-Hybrid ma spalać średnio, zgodnie z obietnicami producenta, 3,4 litra na 100 przebytych kilometrów. Zobaczymy, jak będzie się sprawować w rzeczywistości.

 

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid

Porsche zaprezentowało topową, najmocniejszą odmianę modelu Cayenne i Cayenne Coupe. Jest nią hybryda plug-in, model Turbo S E-Hybrid.

 

Porsche Cayenne E-Hybrid z większym zasięgiem w trybie elektrycznym

Porsche zwiększyło zasięg jazdy „na prądzie” wszystkichwariantów Cayenne z hybrydowym napędem plug-in. Pojemność bruttoakumulatora wysokonapięciowego wynosi obecnie 17,9 kWh zamiast wcześniejszych14,1 kWh, a to przekłada się na wzrost zasięgu w trybie elektrycznym nawet o 30%.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrid cayenne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021