Wyszukiwałeś:

hybrydowy X

diesel X

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Wątek na forum: Pierwszy hybrydowy diesel w...

Z całym szacunkiem dla Mercedesa nie widzę sensu tego rozwiązania. Benzyna i silnik elektryczny stanowią wspaniałe uzupełnienie. Szczególnie silnik bez doładowania, kiedy to elektryka wspomaga w niskim zakresie moment obrotowy i pomaga odzyskiwać energię przy hamowaniu. Diesel występuje już ty...

 

Hybrydowy Diesel

Brytyjska firma Zytek zajmująca się projektowaniem różnych konstrukcjiprzeznaczonych dla motoryzacji przygotowała właśnie nowy projekt. Jest tosilnik hybrydowy, różniący się jednak od dotychczasowych produkcji nie tylkobudową lecz także dbałością o ekologię.

 

Nissan wyda własną hybrydę

Japoński producent samochodów poinformował w tym tygodniu podczas konferencjiprasowej, że zamierza produkować stworzony przez siebie samochód hybrydowy.Do jego nadejścia pozostało jednak jeszcze trochę czasu, bowiem premierazostała zaplanowana na kwiecień 2010 roku.

 

Chińska, wysokoprężna... hybryda

Jesienią 2008 roku na europejskim rynku ma pojawić się kolejny z chińskichSUV-ów. Nie byle jaki, bo wyposażony w napęd hybrydowywspółpracujący z silnikiem wysokoprężnym.

 

Hybrydowy diesel z Francji

Koncept Citroen Hypnos jest jak dotąd pierwszym w pełni funkcjonalnymsamochodem wyposażonym w hybrydowy układ napędowy wykorzystujący silnikdiesla. Auto trafi do produkcji już w 2011 roku.

 

Pierwszy hybrydowy diesel w...

Mercedes Benz zamierza zostać pierwszym producentem samochodów,który wprowadzi do sprzedaży auto napędzane hybrydowo przezpołączenie silnika elektrycznego i wysokoprężnego.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 

Szybkie hybrydy VW

Volkswagen wykorzysta szóstą generację Jetty do wprowadzeniainnowacyjnego systemu hybrydowego, który ma wyróżniać sięzarówno osiągami jak i ekonomią.

 

Hybrydowy Solaris w kultowym mieście piwa

W Pilźnie, jednym  z najsławniejszych czeskich miast, w którymprodukowany jest sławny browar swoje kursy rozpoczął hybrydowy autobusskonstruowany przez Solaria. Pojazd powstał we współpracy z SkodaElectric.

 

Nowe Audi Q7, również jako hybryda z dieslem

W przyszłym roku na rynku pojawi się całkowicie nowa generacja Audi Q7. Autodostanie nową płytę podłogową i będzie pierwszym modelem w gamie, nietylko Audi, ale i Volkswagena przygotowanym jako hybryda plug-in z dieslem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrydowy diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019