Wyszukiwałeś:

hybrydowy X

supercar X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy supercar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Przez patent nie będzie hybrydowego supercara

Firma Revenge Designs, która zapowiadała stworzenie supersportowegosamochodu z napędem hybrydowym, będzie musiała wstrzymać projekt.

 

Super-hybryda w produkcji

BMW ogłosiło, że wprowadzi do seryjnej produkcji swoje sportowe auto ztechnologią hybrydową typu plug-in - BMW Vision EfficientDynamics.

 

Szybkie hybrydowe Porsche

918 RSR, bo o tym mowa - napomknęliśmy już o nim swego czasu. Dzisiajnapłynęło dużo więcej informacji na temat tego auta.

 

918 w wersji Spyder

Wolfgang Dürheimer, szef rozwoju w Porsche, potwierdził w Detroit, żepowstanie także drogowa wersja Spyder konceptu 918.

 

Będzie nowy NSX

To właśnie z Szanghaju pochodzą wieści od Hondy, że ta planuje następce,jednak niebezpośredniego, swojego modelu-ikony NSX.

 

"Nie" dla hybrydy w 911

Porsche w końcu odniosło się do plotek, jakoby w przyszłej generacji 911,która ma się pokazać światu na targach we Frankfurcie tego września,miała być dostępna także z napędem hybrydowym.

 

Kolejne spekulacje na temat hybrydy Ferrari

Nie milkną spekulacje na temat systemu hybrydowego Ferrari, choć centralafirmy od długiego czasu odpowiada wymijająco na pytania dziennikarzy.

 

400-konna hybryda Toyoty

Słynąca z hybrydowych modeli Toyota zdaje sobie doskonale sprawę, że niekażdego interesuje tylko jak najniższy wynik spalania. Z myślą o fanachszybszej jazdy na wystawie IAA we Frankfurcie zaprezentowana zostaniekoncepcyjna hybryda Toyoty z wyścigowym rodowodem.

 

Trzycylindrowa hybryda BMW

Jak powiedziało się "A", trzeba następnie powiedzieć"B", a później jeszcze "C" i "D". Zgodniez tą maksymą, po debiucie BMW i3, bawarski koncern prezentuje kolejnegoreprezentanta rodziny BMW i - tym razem hybrydę typu plug-in. Oficjalnapremiera BMW i8 odbędzie się już we wrześniu na wystawie we Frankfurcie.

 

Superauta - nadchodzą ciche i autonomiczne

Supersamochody, samochody marzeń, które na plakatach często zdobiąpokoje młodych fanów motoryzacji oraz greże ich ojców. Czynadchodzi przełom w segmencie aut sportowych, zmieniający ich obraz i naszepostrzeganie?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hybrydowy supercar".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019