Wyszukiwałeś:

hybrydowy

. Znaleziono 834 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy

Spróbuj też wyszukać: hybrydowy Touareg hybryda auris hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 834 wszystkich):

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Pierwszy piętrowy autobus hybrydowy

Na wystawie Euro Bus Expo Show w Birmingham Volvo zaprezentowało po razpierwszy piętrowy autobus wyposażony w napęd hybrydowy. Pierwsze egzemplarzeVolvo B5L Hybrid pojawią się na już przełomie roku w Londynie.

 

Hybrydowy diesel z Francji

Koncept Citroen Hypnos jest jak dotąd pierwszym w pełni funkcjonalnymsamochodem wyposażonym w hybrydowy układ napędowy wykorzystujący silnikdiesla. Auto trafi do produkcji już w 2011 roku.

 

Następny Focus RS będzie hybrydowy

Kolejna generacja Forda Focusa RS będzie skazana na bycie ekologiczniepoprawną. Zatem nie powinien nas dziwić przeciek o tym, że auto zostaniewyposażone w hybrydowy układ napędowy.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 

Hybrydowy MAN TGL w testach

MAN Truck & Bus i hurtownia Arndt w Monachium wspólnie testują wpraktyce pojazd TGL z napędem hybrydowym. Testy u klienta realizowane są wramach projektu „HyTruck – modułowy napęd hybrydowy dlapojazdów użytkowych“ wspieranego przez Niemieckie FederalneMinisterstwo Gospodarki i Technologii.

 

Hybrydowy Solaris w kultowym mieście piwa

W Pilźnie, jednym  z najsławniejszych czeskich miast, w którymprodukowany jest sławny browar swoje kursy rozpoczął hybrydowy autobusskonstruowany przez Solaria. Pojazd powstał we współpracy z SkodaElectric.

 

Range Rover wzbogacił się o hybrydowy model

Brytyjski Land Rover pokazał pierwszy w swojej historii hybrydowy model,który bazuje na najnowszym Range Roverze. Ekologiczny SUV dostarczony narynek zostanie w 2014 roku w dwóch wersjach.

 

Toyota z rekordem w segmencie hybryd

Europejscy kierowcy coraz chętniej przesiadają się do hybryd, o czymnajlepiej przekonuje się Toyota. W minionym roku sprzedaż modeli Toyotywyposażonych w układ hybrydowy na rynku europejskim wyniosła prawie 157 tys.aut i była aż o 43 proc. wyższa niż rok wcześniej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019