Wyszukiwałeś:

hydrogen

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hydrogen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Wątek na forum: Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Czytałem gdzieś (chyba właśnie na "mojeauto"), że BMW Hydrogen 7 po wlaniu wodoru (zamiast tradycyjnego paliwa) traci połowę mocy i spala więcej. Wszystko przez to, że ten silnik może być zasilany zarówno benzyną, jak i wodorem. Jest to zatem wysoce nieefektywne. Najlepiej było by skons...

 

Panda Hydrogen

Już w tym roku rozpoczną się pierwsze testy wodorowej Pandy. Fiat PandaHydrogen natomiast na skalę przemysłową zostanie wprowadzony w ciągunajbliższych 15-20 lat.

 

RX-8 Hydrogen RE na drogach

Mazda RX-8 Hydrogen RE, która dysponuje wodorowo-benzynowym napędem, zostaładopuszczona do ruchu w Japonii. Pierwsze dwa egzemplarze trafią do klientówpod koniec marca.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Wodorowe BMW w produkcji

Niemieckie BMW rozpoczęło właśnie produkcję limitowanej wersji modelu serii7, która będzie pierwszym luksusowym samochodem, wyposażonym w napędzasilany wodorem. Jej debiut nastąpi podczas targów motoryzacyjnych w LosAngeles, które odbędą się pod koniec listopada tego roku.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Książę Albert w BMW Hydrogen 7

Podczas uroczystego otwarcia wystawy Ever Monaco poświęconej ochronieśrodowiska Książę Albert II otrzymał kluczyki do zasilanego wodorem BMWHydrogen 7.

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Co z tym wodorem?

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego pisarza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019