Wyszukiwałeś:

hyundai X

coupe X

grandeur X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hyundai coupe grandeur

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Coupe i Grandeur 2.2 CRDi

Hyundai Coupe po faceliftingu oraz Hyundai Grandeur z nowym silnikiem CRDi opojemności 2,2 litra to kolejne nowości na stoisku Hyundaia w Paryżu obokkoncepcyjnego modelu Arnejs.

 

Paryskie nowości 2006

Już w przyszłym tygodniu, 28 września 2006 roku, dniami prasowymi rozpoczniesię jedna z ważniejszych imprez w motoryzacyjnym kalendarzu Europy. Przezponad dwa tygodnie setki tysięcy gości, dziennikarzy oraz przedstawicieli firmzwiązanych z branżą moto uczestniczyć będzie w tym wydarzeniu.

 

Hyundai uderza na Rosję

Koreański Hyundai planuje budowę nowej fabryki samochodów w Rosji.Informację o poszukiwaniu nowych miejsc pod nowy zakład zdradził przy okazjiodbywających się targów samochodowych w Paryżu wiceprezydent Hyundaia narynek Europy centralnej i środkowej, K.H. Ahn.

 

Osiem modeli Hyundaia do serwisu

Prawie 28 tysięcy aut, osiem różnych modeli - Hyundai rozpocząłwłaśnie dużą kampanię serwisową spowodowaną złym funkcjonowaniemświatła stop w swoich modelach.

 

Hyundai Genesis: Czy to jeszcze Hyundai?

Widząc ten model, wielu moich znajomych mocno się dziwiło, usłyszawszy, żemają do czynienia z Hyundaiem. Koreańska marka nie kojarzy się bowiem,przynajmniej w Europie, z luksusowymi limuzynami. A do takiego miana aspirujeHyundai Genesis.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hyundai coupe grandeur".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018