Wyszukiwałeś:

hyundai X

i20 X

. Znaleziono 193 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hyundai i20

Spróbuj też wyszukać: hyundai i20+zarowka reflektora hyundai i40 citroen c3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 193 wszystkich):

Taki będzie i20

Trzeci z rodziny "i", Hyundai i20, będący następcą małego Getza,będzie niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem na stoisku koreańskiej markipodczas zbliżających się targów w Paryżu.

 

Hyundai i20 wjeżdża do Polski

Dniami Otwartymi w najbliższy weekend (13-15 marca br.) rozpocznie się napolskim rynku sprzedaż modelu Hyundai i20. Ceny za tego przedstawicielasegmentu małych aut rozpoczynają się od 40.300 zł.

 

Pięć gwiazdek dla Hyundaia i20

Hyundai i20 zdobył maksymalną ocenę pięciu gwiazdek za ochronę w testachzderzeniowych przeprowadzonych przez organizację Euro NCAP, stając się tymsamym jednym z najbezpieczniejszych modeli w segmencie B.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

Odmieniony Hyundai i20 wjeżdża z Azji do Europy

Dopiero 16. miejsce wśród najchętniej kupowanych modeli w swojej klasiena europejskim rynku, nawet przy tak licznej konkurencji, jaka panuje w segmecieB, nie może być uznane za dobry wynik. Dlatego przyszedł czas na zmiany ichoć te nie są rewolucyjne, to mają wprowadzić Hyundaia i20 co najmniej dopierwszej dziesiątki segmentu. Sprawdziliśmy w dalekim Istambule, czy tezamiary mają szansę się spełnić.

 

Hyundai i20 1.2 Comfort: Szczery, pragmatyczny i europejski

Małe auta z Korei Południowej sprzedają się w Europie coraz lepiej.Dlaczego? Ponieważ większość z nich z azjatyckim krajem wiąże już jedyniepochodzenie marki.

 

Wątek na forum: Hyundai i20 1.2 Comfort: Szczery, pragmatyczny i europejski

Ja zrezygnowalem z zakupu I20 (dla malzonki) wystraszyl mnie kraj pochodzenia INDIE .... cos nie tak w tym artykule.... ~d

 

Hyundai i20 teraz także w wersji coupe

Hyundai wzbogaca ofertę małego i20 o dynamicznie zaprojektowane coupe.Pokazujemy, jak bardzo różni się od pięciodrzwiowego hatchbacka.

 

Premiera Hyundai i20

Najpierw był Getz, potem pojawiła się pierwsza generacja i20, lifting idziś na rynek trafia całkowicie nowe i20. Hyundai podchodzi do tego modelu zesporymi ambicjami i okazuje się, że wcale nie są one nad wyraz.

 

Hyundai i20 Sport - 3 cylindry sportu

Hyundai i20 Sport raczej nie będzie bił się o miano najlepszego hot hatcha.To zwykły kompakt, ubrany w sportowe dresy i trampki. Niestety, przeznaczono gotylko na rynek niemiecki. Czy w Polsce by się sprawdził?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "hyundai i20".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018