Wyszukiwałeś:

Eloop

. Znaleziono 11 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i Eloop

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Inteligentne hamowanie od Mazdy

Mazda odsłoniła właśnie kolejne szczegóły na temat innowacyjnegosystemu i-ELOOP (Intelligent Energy Loop), czyli systemu odpowiedzialnego zarekuperację energii.

 

Mazda: Nadchodzi japoński samuraj

Mazda po kilkunastu dniach podsycania ognia i prezentacji krótkich zapowiedzi filmowych wreszcie dziś prezentuje najnowszą generację Mazdy6.Auto premierowo zostanie pokazane na Salonie Samochodowym w Moskwie.

 

Produkcja nowej Mazdy6 już wystartowała

Dziś Mazda poinformował, że na japońskiej ziemi, w fabryce Mazdy rozpoczęła się produkcja najnowszej generacji modelu z cyfrą "6" w nazwie.

 

Mazda6 Wagon premierowo w Paryżu

Po tym jak na salonie samochodowym w Moskwie Mazda pokazała nową "szóstkę" czas na targi w Paryżu, gdzie japoński producentprzedstawi swój najowszy model z segmentu D w wersji nadwoziowej kombi.

 

i-Eloop - lepiej odzyskuje i więcej oszczędza

Nie, nie. To nie jest nowy model tabletu, ani sprzętu muzycznego DJ'a z Ibizy.i-Eloop to niezwykły system rekuperacji energii, który oszczędza nawetdo 10% paliwa. Tak twierdzi Mazda, pomysłodawca tego urządzenia.

 

Kombi w takiej samej cenie co sedan

Mazda zdecydowała się na dość ryzykowny, a na pewno niespotykany krok.Wchodząca właśnie do sprzedaży nowa "szóstka" będzieoferowana w takiej samej cenie, bez względu na wersję nadwoziową.

 

Nowa Mazda6 wjeżdża do polskich salonów!

U dilerów Mazdy pojawiła się już wersja Sport Kombi nowej Mazdy6,teraz czas na sedana, który pojawi się w salonach do końca roku.

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Mazda 3 sedan na zdjęciach

Chwilę po tym, jak Mazda oficjalnie przedstawiła pierwsze informacje, w tymzdjęcia, na temat nowej generacji kompaktowej "trójki", do"sieci" wyciekły pierwsze fotografie tego samego modelu, tyle że wwersji czterodrzwiowej.

 

Mazda 6 2015 - ceny

Nowe wnętrze to największy atut odświeżonej Mazdy 6. Teraz auto w topowejwersji kombi będzie dostępne z napędem przekazywanym na wszystkie koła.Podstawowa wersja 89 900 złotych

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i Eloop".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019