Wyszukiwałeś:

Road

. Znaleziono 200 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i Road

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Wątek na forum: BMW Road Show

Jak to jest polska impreza to czemu sie nazywa road show? ~Marcin

 

ROAD ENGINEERING - Ukraina czeka na autostrady

W perspektywie najbliższych kilkunastu lat na Ukrainie powstanie kilkanaścietysięcy kilometrów dróg i autostrad. Nasz wschodni sąsiad już staje siębardzo poważnym kontrahentem dla światowego przemysłu drogowego. Możliwośćwejścia polskich firm na ukraiński rynek wspierają Targi Kielce, któreorganizują w tym roku w Kijowie swoją drugą zagraniczną wystawę. Tym razempoświęconą właśnie sektorowi drogownictwa - ROAD ENGINEERING.

 

BMW Road Show

BMW Road Show to ogólnopolska impreza prowadzona od kilku lat przez BMWPolska za pośrednictwem autoryzowanych salonów dealerskich. Impreza macharakter cykliczny, a jej celem jest przybliżenie klientom nowychproduktów oferowanych przez niemiecką markę.

 

Wystartowało Road Show Michelina

Michelin co roku organizuje cykl spotkań pt. Road Show, na którezaprasza swoich Partnerów z całej Polski. Tegoroczne impreza potrwa do11 marca. W tym czasie Michelin odwiedzi dwanaście polskich miast prezentującnajnowsze osiągnięcia koncernu.

 

Ruszył Michelin Truck Road Show 2010

Michelin Truck Road Show 2010 to cykl spotkań, podczas których firmazaprezentuje swoje nowości. Na placach dealerów firmy stworzone zostanąspecjalne strefy, w których bedzie można poznać m.in. rozwiązaniaograniczające koszty funkcjonowania firmy transportowej. Podczas spotkańprezentowana będzie najnowsza gama opon X Energy Saver Green oraz ofertagwarancji bieżnikowania oraz rola serwisu techniczno-handlowego Michelin.

 

Rusza Michelin Road Show

Rusza kolejny Michelin Road Show, na który firma zaprasza dealerówi partnerów z całej Polski. Między 7 a 25 lutego Michelin odwiedzi 13miast, gdzie spotka się z ok. 1,5 tys. osób.

 

Off-road Vehicle of the Year 2012

Już po raz ósmy z rzędu Mercedes-Benz Unimog nie dał szanskonkurencji. Czytelnicy magazynu "Off-Road" okrzyknęli go najlepszymsamochodem terenowym w kategorii pojazdów specjalnych.

 

Mercedes Unimog najlepszy na off-road

Czytelnicy magazynu "Off Road" uznali Unimoga za najlepszy pojazdoff-roadowy w kategorii "pojazdy specjalne". To już dziewiąty triumftego modelu w tym plebiscycie.

 

Toyota przeprowadza pierwsze publiczne testy modelu i-Road

Toyota i-Road to elektryczny pojazd trójkołowy, który ma byćniedaleką przyszłością transportu miejskiego.

 

Trójkołowe Toyoty zrewolucjonizują ruch miejski w Grenoble

Francuskie Grenoble będzie jednym z pierwszych państw na świecie,które stworzy nowatorski program transportu miejskiego oparty nafuturystycznych pojazdach miejskich, w tym na trójkołowej Toyociei-Road.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i Road".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019