Wyszukiwałeś:

i-miev

. Znaleziono 86 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i-miev

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

i MiEV we flocie Księstwa Monako

Monako pragnie stać się prekursorem transportu elektrycznego na skalęświatową poprzez wprowadzenie do użytku floty aut elektrycznych emitującychmożliwie jak najmniej CO2. Pomóc ma w tym Mitsubishi i MiEV.

 

Mitsubishi i-MIEV we Frankfurcie

Nie, nie chodzi nam o to, iż elektryczny model Mitsubishi zostaniezaprezentowany na wystawie samochodowej we Frankfurcie. Otóż pierwszedwa egzemplarze tego auta rozpoczęły "służbę" na frankfurckimlotnisku.

 

Nagroda Ecobest 2009 dla Mitsubishi i-MiEV

Jeszcze przed swoim europejskim debiutem w roku budżetowym 2010, elektryczneMitsubishi i-MiEV otrzymało nagrodę Ecobest 2009 przyznaną przezczłonków jury organizacji Autobest.

 

Schwarzenegger jeździ i-MIEV

Mitsubishi wypożyczyło rządowi stanowemu Kalifornii dwa samochody i-MiEV.Będą one wykorzystywane przez biuro gubernatora oraz stanowy departamentusług.

 

Europejski i-MIEV

Mitsubishi dość długo testowało całkowicie elektryczny model i-MIEV przedwprowadzeniem go do sprzedaży na rynku europejskim. W końcu auto jest jużgotowe, a premiera europejskiej wersji tego elektrycznego auta będzie miałamiejsce na wystawie w Paryżu.

 

i-MiEV w Polsce

Od dzisiaj klienci w naszym pięknym kraju mogą składać zamówienia nanowy model Mitsubishi - w pełni elektryczny i-MiEV.

 

Amerykański i-MiEV zostanie pokazany

Już niebawem, bo na Los Angeles Auto Show zostanie pokazany Mitsubishi i-MiEV wwersji przeznaczonej na rynek amerykański.

 

Mitsubishi i-MiEV pojedzie dalej

Do tej pory mówiło się maksymalnie o 150 kilometrach zasięgu, jaki todystans jest w stanie pokonać elektryczny Mitsubishi i-MiEV na jednymnaładowaniu baterii. Okazuje się jednak, że można ten wynik pobić, coudowodnili węgierscy dziennikarze, pokonując tym autem 219,5 km.

 

500 i-Miev w Estonii

Firma Mitsubishi Motors Corporation podała, iż zrealizowano dostawępierwszych 50 egzemplarzy z 507 sztuk nowej generacji modelu i-MiEVzamówionych przez estoński rząd.

 

Jubileuszowy egzemplarz Mitsubishi i-MiEV

Niezależna organizacja pożytku publicznego Plug In America promująca pojazdyelektryczne na terenie USA donosi, że Mitsubishi i-MiEV został symbolicznymstutysięcznym pojazdem elektrycznym typu plug-in sprzedanym w USA.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020