Wyszukiwałeś:

i10

. Znaleziono 164 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i10

Spróbuj też wyszukać: fluence laguna III hyundai i10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 164 wszystkich):

Hyundai zaprezentował nowy model i10

Drugi model Hyundaia z serii “i” - mikrovan i10 - będzie dostępnyz dwiema nowymi jednostkami napędowymi, automatyczną skrzynią biegóworaz szerokim wachlarzem opcji dodatkowego wyposażenia.

 

Hyundai i10 w natarciu

I10 to kolejny model zaprezentowany przez koreańskiego producenta z nowej serii„I”. Nowy mikrovan Hyundaia ma przyczynić się do wzrostusprzedaży na starym kontynencie, dlatego też został zaprojektowany iopracowany z myślą o europejskim odbiorcy.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 

Hyundai i10 vs Skoda Citigo: Bój o każdą złotówkę

W świecie małych samochodów na dalszy plan często schodzą takieelementy jak atrakcyjna stylistyka, jakość wykończenia, dodatkowe gadżety, anawet komfort podróży. Pragnąc posiadać nowe auto jak najmniejszymkosztem, jesteśmy skorzy do wielu ustępstw. Sprawdziliśmy, jak wielkie musząto być ustępstwa w przypadku Hyundaia i10 oraz Skody Citigo, oraz wktórym przypadku otrzymamy więcej samochodu w samochodzie.

 

Wiemy jak wygląda nowy Hyundai i10!

Koreański producent pokazał pierwsze zdjęcia swojego najmniejszego modelu,czyli i10. To co można powiedziecie na pierwszy rzut oka to to, że autoupodobniło się do większych braci, którzy już od jakiegoś czasuprezentują dumnie nową stylistykę.

 

Europejska premiera: Hyundai i10

Od razu szczerze i bez bicia przyznam się, że do premiery nowego i10podszedłem sceptycznie. Po prostu założyłem, że koreański producentpokaże samochód zmieniony z zewnątrz, bez szałowych modyfikacji. Jakwielkim sceptykiem byłem i jak bardzo się pomyliłem.

 

Znamy ceny nowego Hyundaia i10

Do salonów marki Hyundai trafił model i10 nowej generacji,którego oficjalna premiera odbyła się podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Ceny za tego koreańskiego maluchastartują od 35,9 tys. zł.

 

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowacepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, którestoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszymporównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem którychteoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc oboksiebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mająwięcej różnic niż podobieństw.

 

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia i10

Hyundai dogonił europejską czołówkę już w wielu dziedzinach.Ostatnie badania wykazały, że również pod względem wartościrezydualnych swoich modeli może konkurować z kluczowymi rywalami na rynkacheuropejskich. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy Hyundai i10.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019