Wyszukiwałeś:

i20 X

WRC X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i20 WRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Hyundai: Koreańska rajdówka po pierwszych testach

Od słów do czynów. Tak można podsumować ostatnie nowości wobozie producenta z Korei. Z kwatery głównej Hyundai Motorsport wniemieckim mieście Alzenau na pierwsze testy wyjechało i20 WRC.

 

Fin pierwszym kierowcą zespołu Hyundai Motorsport

Koreański producent w przyszłym sezonie powróci do walki na rajdowychtrasach z modelem i20 WRC. Zespół ogłosił pierwszego kierowcę,który dostarczy wsparcia podczas testów. Hyundai otrzyma pomocFina Juho Hänninena.

 

Bryan Bouffier drugim testerem Hyundai i20 WRC

Pierwszym testerem Hyundaia ogłoszono Juho Hänninena i teraz do niegodołączy dobrze znany polskim fanom rajdów Francuz, Bryan Bouffier.

 

Hyundai szykuje sportową markę

Koreański producent samochodów, chce pokazać światu sportową markę,której głównym celem jest przyciągnięcie uwagi zwłaszczamłodych klientów.

 

Thierry Neuville kierowcą Hyundaia w WRC

25-latek z Sankt Vith (Belgia) podpisał kilkuletni kontrakt z HyundaiMotorsport i od przyszłego sezonu będzie startował w Rajdowych MistrzostwachŚwiata za kierownicą i20 WRC.

 

Fin w rajdowym Hyundaiu

Rajdowy zespół Hyundaia kompletuje kierowców przed nadchodzącymsezonem WRC. Drugim, obok Thierry'ego Neuville'a, będzie Fin JuhoHänninen.

 

71. LOTOS Rajd Polski dla Ogiera

Aktualni mistrzowie świata Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy wkarierze sięgnęli po zwycięstwo w Rajdzie Polski. W drodze do piątegotriumfu w sezonie 2014 francuski duet wygrał dziesięć odcinkówspecjalnych, meldując się na mecie w Mikołajkach z ponad minutową przewagąnad inną załogą Volkswagena Polo R WRC Andreas Mikkelsen/Ola Floene.

 

Hyundai Motorsport - jak 5 osób rozkręciło zespół rajdowy

Przy okazji premiery nowego Tucsona mogliśmy w niewielkim stopniu odkryć tajemnice fabryki, w której powstają rajdowe i20. A to wszystko tuż przed startem eliminacji Rajdowych Mistrzostw Świata rozgrywanej w Polsce.

 

3,2,1... stratuje Rajd Polski!

Praktycznie już od godziny 8.00 trwa Rajd Polski, który rozpocząłsię odcinkiem testowym. Eliminacja WRC rozgrywana na mazurskich trasach tonajważniejsze święto fanów motorsportu w Polsce. Cały świat patrzyprzede wszystkim na Roberta Kubicę.

 

Hyundai i20 Sport - 3 cylindry sportu

Hyundai i20 Sport raczej nie będzie bił się o miano najlepszego hot hatcha.To zwykły kompakt, ubrany w sportowe dresy i trampki. Niestety, przeznaczono gotylko na rynek niemiecki. Czy w Polsce by się sprawdził?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i20 WRC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019