Wyszukiwałeś:

i30 X

cw X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i30 cw

Spróbuj też wyszukać: hyundai i30 cw i30 cw dane i30

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Kolejne koreańskie kombi

Koreański bratanek modelu Kia cee`d będzie teraz dostępny także w wersjikombi. Na targach we Frankfurcie jest obecnie prezentowany Hyundai i30 CW. Wjego konwencjonalnym nadwoziu zawarta jest nowoczesna filozofia markiintegrująca elementy samochodu z segmentu crossover.

 

Hyundai i30 CW od 52 900 PLN

Podczas ubiegłorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Hyundaizaprezentował model i30 w wersji kombi – i30 CW (Crossover Wagon). Jużniebawem samochód ten będzie dostępny w polskich salonach koreańskiejmarki w cenie od 52 900 PLN.

 

Hyundai i30 CW: Koreańczyk z niewielkim kuferkiem

Pomysł ze zrobieniem europejskiego modelu specjalnie dla klienta ze StaregoKontynentu okazał się sukcesem i Hyundai, podobnie zresztą jak i Kia zcee'dem, zbiera owoce w postaci wysokich wyników sprzedaży modelu i30.Czy równie pochlebne opinie będzie zbierać wersja kombi tegokompaktowego koreańczyka?

 

"Niebieski" Hyundai i30 w produkcji

Ciesząca się niesłabnącą popularnością gama samochodów Hyundai i30powiększyła się o kolejny model - i30 Blue. Jest to pierwszy, wprowadzany narynek samochód Hyundaia z ekologicznej linii aut, sygnowanej oficjalniejako Blue Drive.

 

Hyundai i30 wagon już w salonach

W polskich salonach Hyundaia można już zamawiać model i30 w wersji z nadwoziem kombi, który koreańska marka określa mianem wagon. Znamy również ceny tego modelu.

 

Hyundai i30 Wagon: Wady są mu obce

Debiutujący na europejskim rynku w 2007 roku Hyundai i30 pukał wówczasjeszcze nieśmiało do segmentu kompaktów. Wielu z drwiącym uśmieszkiemna twarzy podchodziło do niego, by zmienić swoje zdanie po krótszymnawet kontakcie z tym autem. Dzisiaj Hyundai i30 już nie tylko nie powinienbyć lekceważony, ale może myśleć o ataku na pozycje Golfa czy Focusa, oczym mieliśmy okazję się przekonać podczas niedawnego testu kompaktowegoHyundaia.

 

Testy mojeauto.pl : Hyundai i30 CW

 

Hyundai i30 CW - prezentacja przygotowana przez portal mojeauto.pl

 

Hyundai i30 wagon 1,4 MPI: Dla niewybrednych

Koreański kompakt bardzo dobrze radzi sobie nad Wisłą. I trudno się dziwićskoro Hyundai oferuje solidny samochód, który nie musi wgryzaćsię na pierwsze miejsce podium w segmencie, by udowadniać soją wartość. Immasz mniej górnolotnych wymagań, tym bardziej i30 wagon jest dlaCiebie.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "i30 cw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019