Wyszukiwałeś:

i30

. Znaleziono 550 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i30

Spróbuj też wyszukać: i30 wymiary ceed Corolla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 550 wszystkich):

Hyundai i30 - koreański as

Koreańskie marki coraz odważniej i, co najważniejsze, z coraz lepszymskutkiem atakują rynek europejski. Po Kii cee’d przyszedł czas na jegobliźniaka – Hyundaia i30, który właśnie wchodzi do segmentu kompaktówdo naszego kraju.

 

Hyundai i30 CW od 52 900 PLN

Podczas ubiegłorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Hyundaizaprezentował model i30 w wersji kombi – i30 CW (Crossover Wagon). Jużniebawem samochód ten będzie dostępny w polskich salonach koreańskiejmarki w cenie od 52 900 PLN.

 

Hyundai i30 CW: Koreańczyk z niewielkim kuferkiem

Pomysł ze zrobieniem europejskiego modelu specjalnie dla klienta ze StaregoKontynentu okazał się sukcesem i Hyundai, podobnie zresztą jak i Kia zcee'dem, zbiera owoce w postaci wysokich wyników sprzedaży modelu i30.Czy równie pochlebne opinie będzie zbierać wersja kombi tegokompaktowego koreańczyka?

 

Hyundai i30 na sportowo

Hyundai i30 nie musi być już nudnym stylistycznie autem. Koreański producentprzygotował bowiem gratkę dla swoich klientów - specjalny pakiet SportsPack, dzięki któremu i30 nabierze bardziej dynamicznego charakteru.

 

Hyundai i30 po faceliftingu

Odświeżony Hyundai i30 - sygnowany jako i30U - zaprezentowany po raz pierwszyna tegorocznej wystawie w Genewie jeszcze w marcu trafi do produkcji a jużniedługo potem będzie dostępny w sprzedaży.

 

Pół miliona i30

Hyundai i30, zaprojektowany i produkowany w Europie model reprezentującysegment C, umacnia status wiodącego modelu sprzedażowego koreańskiegoproducenta. W ubiegłym miesiącu globalna sprzedaż rodzinnego i30przekroczyła 500.000 sztuk w tym 200.000 w Europie.

 

Hyundai i30: Poprawny do bólu

Czasy, w których koreańskie marki traktowano z przymrużeniem oka,minęły już chyba bezpowrotnie. Coraz częściej auta z tego niewielkiegoazjatyckiego państwa można spotkać na czołowych pozycjach rankingówsprzedażowych. Najlepszym przykładem nowej jakości wśród modeli ztego kraju jest Hyundai i30, który od niedawna dostępny jest w wersji pofaceliftingu.

 

Hyundai i30 - kontra wobec niemieckich kompaktów

Pierwsza generacja Hyundaia i30 pokazała, że Koreańczycy potrafią zrobićporządne auto, które zostało docenione przez europejskichkierowców. Jednak wydaje się, że dopiero debiutującego właśnie naStarym Kontynencie drugiego wcielenia kompaktowego Hyundaia powinni bać sięeuropejscy konkurenci z Volkswagenem Golfem na czele.

 

Hyundai i30 Wagon: Wady są mu obce

Debiutujący na europejskim rynku w 2007 roku Hyundai i30 pukał wówczasjeszcze nieśmiało do segmentu kompaktów. Wielu z drwiącym uśmieszkiemna twarzy podchodziło do niego, by zmienić swoje zdanie po krótszymnawet kontakcie z tym autem. Dzisiaj Hyundai i30 już nie tylko nie powinienbyć lekceważony, ale może myśleć o ataku na pozycje Golfa czy Focusa, oczym mieliśmy okazję się przekonać podczas niedawnego testu kompaktowegoHyundaia.

 

Hyundai i30 Coupe 1.6 GDI A/T: Zdławiony potencjał

Wygląda zadziornie, a jego bogate wyposażenie jest w stanie zatkać ustaniejednemu rozpieszczonemu kierowcy. W teście trzydrzwiowy Hyundai i30 zdopiskiem "Premium", silnikiem benzynowym 1.6 GDI i pewnym problemem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019