Wyszukiwałeś:

i40

. Znaleziono 87 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: i40

Spróbuj też wyszukać: i40w hyundai i40 i40 dane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 87 wszystkich):

Hyundai w Genewie

Hyundai pokaże w końcu na marcowych targach w Genewie następcę Sonaty, czylimodel i40, produkcyjną wersję Velostera, a także koncepcyjny model Curb.

 

Oto Hyundai i40 sedan

Już za kilka dni, podczas targów motoryzacyjnych w Barcelonie, odbędziesię światowa premiera Hyundaia i40 w wersji sedan. W marcu br., podczasgenewskiej wystawy, mieliśmy okazję zobaczyć następcę Sonaty w odmianiekombi.

 

Wiemy już więcej o i40

Podczas hiszpańskich targów samochodowych w Barcelonie Hyundai pokazałnowego i40 sedan, a także wypuścił sporą ilość informacji, dotyczącychauta.

 

i40, Elantra i Veloster w Polsce!

Na naszym rynku zameldowały się właśnie trzy całkowicie nowe modele markiHyundai, które ugruntowują nowy kierunek wymierzony przez koreańskikoncern. Modele i40, Elantra oraz Veloster mają docierać do zupełnie nowegogrona odbiorców.

 

Złoty Hyundai i40

Hyundai i40 otrzymało prestiżową Złotą Nagrodę na konferencji EuroCarBodypokonując dziewięć konkurentów z Europy i Japonii. W konkursiesamochody oceniało ponad 500 delegatów, ekspertów branżowych z całego świata.

 

Hyundai i40 CW: Czy samo wrażenie wystarczy?

Mało jest osób, poza właścicielami i może kilkoma innymizapaleńcami, które pamiętają pierwsze Hyundaie, jakie pojawiły sięna europejskim rynku. Auta były, delikatnie mówiąc, nijakie. Zupełnieinaczej jak w przypadku obecnych Hyundaiów, na czele z najnowszym rywalemdla Passata, Mondeo czy Avensisa, czyli modelem i40. Potrafi zrobić wrażenie.

 

Hyundai i40: Dowód ostateczny

Jeśli jeszcze są tacy, którzy uparcie twierdzą, że koreańskie autanie dorównują produkcjom europejskim bądź japońskim, to tym modelemHyundai powinien zamknąć usta ostatnim niedowiarkom. Przedstawiciel segmentuD, model i40, nie powinien mieć bowiem żadnych kompleksów, gdy zostaniepostawiony obok dotychczasowych liderów segmentu.

 

Wątek na forum: Hyundai i40 - coś trzezczy w desce rozdzielczej

Witam, Mam Huyndai i40 od roku, generlanie jest OK ale Po wizycie w ASO i przeglądzie po 30 000 tyś km. Po prawej stronie w desce rozdzielczej coś trzeszcz przy dodawaniu gazu. Tak jak by jakieś elementy o sobie dotykały. Czy w ASO migli jakiś filtr lub coś innego dobrze nie zamocować? Doda...

 

Wątek na forum: Hyundai i40 Kombi - pęka karoseria !!!!!!!!!!!

Od jakiegoś czasu zauważyłem na ramie dachu ( od strony kierowcy ) wgniecenia. Były 2 a teraz mam ich 4. Kształt, symetryczne umiejscowienie na elemencie wskazują na miejsca zgrzewów. Według mnie jest to poważna wada konstrukcyjna, lub produkcyjna. Zainteresowałem się tym problemem i poszukałem ...

 

Wątek na forum: Usterki w Hyundai i40 (kombi )

W moim i40 miałem usterki: -roleta bagażnika odklejona od mechanizmu zwijającego - trzecie światło stopu ( nieszczelne, woda ) - kierownica skórzana ???? ( derma powycierała się po 17tyś km ) Wszystko zostało usunięte przez ASO Podajcie jakie Wy macie usterki. ~Kazik

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019