Wyszukiwałeś:

iDrive

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iDrive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

 

"Komputerowe" BMW

Nie od dziś wiadomo, że technologia komputerowa szerokimi krokami wkracza doświata motoryzacji. BMW postanowiło zrobić kolejny przełom i wprowadzić doswoich modeli protokół internetowy o nazwie IP.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortpołączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielumoże sobie pozwolić.

 

Nowy iDrive w nowych BMW

Właśnie do sprzedaży wchodzi odświeżona gama BMW M3. Wraz z nią, także winnych modelach ze sportowej serii, niemiecki producent umieści najnowsząodsłonę systemu iDrive.

 

Nowinki techniczne BMW

Bawarska marka ma zamiar wprowadzić w przyszłych modelach szereg udoskonaleńtechnicznych, które pozwolą na zmniejszenie zużycia paliwa i większąinterakcję samochodu z warunkami drogowymi.

 

Dopełnienie całości - BMW Serii 6 Cabrio

Po opublikowaniu zdjęć nowego BMW Serii 6 Coupe, przyszedł czas na odkrytąwersję GT bawarskiej marki.

 

Rewolucja w iDrive

Szykują się małe zmiany w systemie iDrive montowanym w BMW. Bawarskiproducent był prekursorem jeśli chodzi o takie rozwiązania.

 

Czy BMW zasypie nas reklamami?

Bawarski koncern zdradził, że prowadzi szeroko pojęte badania i testy nad,jak to określa, "wirtualnym rynkiem przyszłości". O co dokładniechodzi?

 

Aplikacja Spotify w BMW oraz Mini

Jeśli jesteś audiofilem i szykujesz się do kupna BMW lub Mini, mamy dla Ciebie dobre wieści. Samochody tych marek będą oferować dostęp do ogromnych zasobów muzycznych przez aplikację Spotify.

 

Historia BMW Serii 7 - klasa biznes po bawarsku

Nowe BMW Serii 7 miało niedawno swój huczny debiut. Najświeższalimuzyna z Monachium tradycyjnie wprowadziła kilka nowości do segmentu, a mywspominamy co oferowały wszystkie poprzednie "siódemki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019