Wyszukiwałeś:

iOn

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iOn

Spróbuj też wyszukać: i-miev

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Corsa tuż tuż

Corsa ujawnia swe powinowactwo z rodzina samochodow Chevrolet; szczegolnie powtarzajaca sie dekoracja przodu. Jej odpowiednikiem w Ameryce jest Saturn Ion, zupelnie nieznany w Europie. Inne produkty Saturna rowniez wykorzystuja platforme i osprzet Opla, choc gama silnikow jest inna i nieobec...

 

Eksportowa Astra

General Motors planuje importować do Stanów Zjednoczonych model OpelAstra pod zmienioną nazwą. Najprawdopodobniej zastąpi on w zestawieniu markiSaturn dobrze sprzedający się model Ion.

 

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

C-Zero, czyli elektryczny Citroen

Już wkrótce oferta Citroena w gamie małych, miejskich samochodówpowiększy się o model napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym.

 

Elektryczny Peugeot iOn w sprzedaży

Peugeot otwiera wstępne rezerwacje modelu iOn, swojego samochodu 100%elektrycznego. Marka podpisała już listy intencyjne z dziewięciomaprzedsiębiorstwami, administracjami oraz dużymi flotami europejskimi w sprawieprojektu „auto partage” - czyli krótkoterminowego wynajmuaut.

 

Peugeot iOn do rezerwacji ale bez ceny

Peugeot rozpoczął przyjmowanie rezerwacji na elektryczny model iOn.Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowejproducenta. Samochód dostarczony będzie w 2010 roku. Absurdalne jestjednak to, że cena Peugeota iOn jest jeszcze nieznana.

 

Królowa i jej elektryczne auto

Podczas swojego letniego pobytu w Palma de Mallorca, Królowa Hiszpania -Zofia - będzie poruszać się w 100 proc. elektrycznym Peugeotem iOn, będącpierwszym kierowcą tego modelu w tym kraju.

 
 

Jak bezpieczne są auta elektryczne?

Euro NCAP po raz pierwszy w swojej historii poddało testom zderzeniowymelektryczny model. Mitsubishi i-MiEV zdał egzamin na cztery gwiazdki.

 

Produkcja trzech elektrycznych aut wstrzymana

Mitsubishi Motors ogłosiło, że wstrzymało produkcję trzech bliźniaczych aut elektrycznych - Citroena C-Zero, Peugeota iOn oraz Mitsubishi i-MiEV.Powód jest błahy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019