Wyszukiwałeś:

iPhone

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iPhone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Wezwij pomoc iPhonem

MINI przygotowało ciekawe rozwiązanie dla swoich klientów. Posiadaczetelefonu iPhone będą mogli teraz wezwać assistance za pomocą specjalnejaplikacji.

 

Citroen DS3 w iPhone

Hasło przewodnie marki Citroën wyrażone słowami Creative Technologie poraz kolejny przejawia się w aplikacji iPhone i iPod dedykowanej modelowi DS3.Dzięki spersonalizowanemu kwestionariuszowi, aplikacja ta pozwala nazaprojektowanie modelu DS3 idealnie dopasowanego do jego posiadacza.

 

Applowska aplikacja dla Chevroleta

Firma Chevrolet jest naprawdę pomysłowa. Właśnie stworzyła aplikację naiPhone'a, dzięki której kierowca chociażby Sparka będzie w staniepoczuć się jakby siedział w Camaro.

 

Promocja na nawigację Navigon

NAVIGON obniża cenę swojego oprogramowania nawigacyjnego na iPhone’a.Firma świętuje zmianę czasu na zimowy, wprowadzając 30 procentowąobniżkę, która obowiązuje od dzisiaj do 4 listopada. Wersja europejskabędzie w tym czasie dostępna za równowartość 59,99 euro (zamiast89,99), a regionalna za 59,99 euro (zamiast 69,99).  

 

Odpalisz samochód przez iPhone'a

GM przy współpracy z Apple przygotował specjalną aplikację naiPhone'a, dzięki której kierowca będzie miał pełen dostęp dowszelakich interaktywnych funkcji związanych z jego samochodem.

 

Dakar 2011 na ipodzie w samochodzie

Rajd Dakar 2011 rozpocznie się już za 11 dni, będzie trwał od 1 do 15stycznia. Z nową, bezpłatną aplikacją „Volkswagen Rally mobile”na iPhone i iPod touch, kibice i dziennikarze będą mieli zawsze dostęp donajbardziej aktualnych informacji o tym najtrudniejszym pustynnym rajdzie.

 

Ryk V12 w iPhone

Od wczoraj użytkownicy przenośnego sprzętu Apple mogą korzystać zespecjalnej aplikacji, stworzonej przez markę Aston Martin, która pozwolina głębsze zapoznanie się z jej historią i obecną ofertą.

 

Facebook w BMW

BMW pozwoliło właśnie na większą integrację iPhone'a ze swoim systemem BMWConnectedDrive.

 

Wątek na forum: Darmowy antyradar w iPhone

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o premierze systemu Yanosik na telefony z systemem Android. Od wczoraj w AppStore dostępna jest darmowa wersja Yanosik na iPhone. Yanosik to interaktywny komunikator umożliwiający kierowcom wzajemne informowanie się o kontrolach prędkości, fotoradarach, patrol...

 

Darmowa nawigacja i antyradar na iPhone

Zmotoryzowani posiadacze iPhone'ów nie muszą już obawiać siękorków ani mandatów. W AppStore pojawiła się do pobrania nowanawigacja samochodowa online. W przeciwieństwie do konkurencji działa woparciu o rzeczywiste, aktualizowane na bieżąco informacje o natężeniu ruchudrogowego. Jest przy tym bezpłatna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019