Wyszukiwałeś:

iQ

. Znaleziono 118 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: iQ

Spróbuj też wyszukać: IQ TOYOTA iq wg ceny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 118 wszystkich):

Toyota iQ Samochodem Roku 2009 w Japonii

W oczekiwaniu na wyniki europejskiej edycji Car of the Year 2009 przedstawiamydecyzję jurorów japońskiego odpowienika tego konkursu. Zwycięzcąplebiscytu w Kraju Kwitnącej Wiśni została Toyota iQ, która w tymtygodniu w Mediolanie świętować będzie swój starokontynentalnydebiut.

 

Malutki iQ już w salonach Toyoty

Toyota iQ – mierzący niecałe 3 metry długości, 4-osobowy maluszekjapońskiego koncernu w najbliższy weekend zadebiutuje na polskim rynku. Cenato minimum 54.300 zł.

 

Kamera cofania w iQ, tak na wszelki wypadek

Wydawać by się mogło, że cofanie w nowej, mierzącej 2,99 m Toyocie iQnależy do dziecinnie prostych czynności. Okazuje się, że nie do końca,skoro japoński producent w wyposażeniu opcjonalnym przewiduje montaż...kamery cofania.

 

Toyota iQ: Mikrus w wielkim mieście

Kiedy przed czterema latami na rynku pojawiły się tzw. trojaczki z Kolina, awśród nich m.in. Toyota Aygo, wydawało się, że Japończycy mają jużgotowe auto, które będzie stanowić antidotum na coraz większy ruch wwielkich miastach. Nic bardziej mylnego. Główną bronią Toyoty nazatłoczone miejskie ulice ma być teraz malutkie iQ.

 

98 koni w iQ

Toyota zaprezentowała właśnie swój najmniejszy model iQ, wyposażony wsilnik 1.33 Dual VVT-i o mocy 98 koni mechanicznych.

 

Dacia Rondo jak Toyota iQ

Po lukratywnym Astonie Martinie również niskobudżetowa Dacia rzekomozastanawia się nad wprowadzeniem małego, miejskiego modelu do złudzeniaprzypominającego Toyotę iQ. W rumuńskich mediach już pojawiły się pierwszewizualizacje samochodu - Dacii Rondo.

 

Powiew świeżości w Toyocie iQ

Wraz z debiutem nowej wersji modelowej 2011, Toyota postanowiła delikatniezrewitalizować swój najmniejszy model iQ.

 

Odmienione wnętrze iQ

Toyota postanowiła nałożyć nowy makijaż na wnętrze swojego najmniejszegomodelu iQ.

 

Toyota iQ do korekty

Toyota Motor Corporation zdecydowała się skorygować oprogramowaniesterowników EPS (Electric Power Steering – układu elektrycznegowspomagania kierownicy) w modelach iQ wyprodukowanych między 11 września 2008roku a 22 października 2010. W Polsce akcja obejmie 135 samochodów.

 

Wątek na forum: Toyota iQ - krok w przyszłość

Toyota iQ ma wszystko: jest brzydka, droga i podęła próbę przekonania naszego społeczeństwa, że samorządy gminne mogą całkowicie unicestwić dobrą, tanią i sprawnie działająca komunikację publiczną w miastach. To jest wydarzenie. ~lila

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019