Wyszukiwałeś:

ibiza

. Znaleziono 509 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ibiza

Spróbuj też wyszukać: ibiza II seat ibiza ibiza spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 509 wszystkich):

Prawie nowy Seat Ibiza

Odnoszący niemałe sukcesy Seat Ibiza został poddany głębokiejtransformacji, obejmującej zarówno zmiany nadwozia, jak i wnętrza.Wprawdzie nie jest to nowa generacja modelu, ale ze względu na zmianystylistyczne nadwozia, można mówić o "nowej Ibizie".

 

Nowy Seat Ibiza jesienią w Polsce

Wczoraj odbyła się pierwsza oficjalna statyczna prezentacja nowego SeataIbiza. Nowy SEAT Ibiza jest pierwszym modelem Grupy Volkswagena zbudowanym napremierowej platformie opracowanej specjalnie dla segmentu supermini. W Polsceauto pojawi się w sprzedaży wczesną jesienią.

 

Nowa Ibiza już w Polsce!

Nowy Seat Ibiza wjechał właśnie do Polski. Jest wieziony specjalnie do tegocelu skonstruowaną, przeszkloną ciężarówką, dzięki czemu w każdymmomencie można obejrzeć z zewnątrz nowy model hiszpańskiej marki praktyczniez każdej strony. Tourne po Polsce potrwa trzy dni.

 

Seat Ibiza 5 gwiazdek w teście NCAP

Nowy SEAT Ibiza uzyskał doskonały wynik w testach Euro NCAP – 5 gwiazdekw kategorii ochrony pasażerów, 4 gwiazdki w kategorii ochrony dziecioraz 3 gwiazdki w kategorii ochrony pieszych.

 

Ibiza Ecomotive najbardziej ekologicznym pojazdem w Niemczech

Seat Ibiza Ecomotive znalazł się na pierwszym miejscu listy Verkehrs-ClubDeutschland 2008/2009 w kategorii „pojazd przyjazny dlaśrodowiska”.

 

Seat Ibiza: Mała strzała w Polsce + [VIDEO]

Został zaprojektowany w oparciu o nową koncepcję stylizacyjną "ArrowDesign", której motywem przewodnim jest nawiązanie do wzornictwastrzały. Jest też jednak kolejnym modelem z gamy hiszpańskiego producenta,który ponownie uderza w sportowe tony. Nowa generacja Seata Ibizawłaśnie wjechała do polskich salonów marki.

 

Seat Ibiza SC już w salonach

Do sprzedaży na polskim rynku wchodzi właśnie nowy Seat Ibiza w wersjiSportCoupe. Auto o dynamicznym nadwoziu i szerokiej gamie silnikówdostępne jest od 41.890 zł.

 

Seat Ibiza LPG: Sport i autogaz

Czy tytułowe połączenie sportu i autogazu jest w ogóle możliwe? Aszczególnie dla takiej marki jak Seat, której sztandarowym hasłemjest "auto emocion"? Sprawdziliśmy to na przykładzie modelu Ibiza ze105-konnym silnikiem benzynowym i doposażonym w seryjną instalację gazową.

 

Ibiza najbardziej "zielona"

Seat Ibiza prowadzi w rankingu najbardziej ekologicznego modelu, jaki jestdostępny na rynku hiszpańskim. Seat znajduje się również na czelerankingu marek.

 

Seat Ibiza bez dachu

Seat Ibiza bez dachu? Brzmi mocno futurystycznie i tak też, niestety dla wielu,jest. Podczas zlotu fanów GTI nad jeziorem Wörthersee Seatzaprezentuje prototypową Ibizę Cupster z otwartym nadwoziem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018